REKLAMA
REKLAMA

Remonty drogowe i budowa gazociągu w regionie. Będą utrudnienia w ruchu

REGION / PODKARPACIE. W sierpniu w kilku miejscowościach w naszym regionie rozpoczną się zaplanowane prace remontowe i budowlane, które spowodują utrudnienia w ruchu. Na lokalnych drogach wprowadzone będą czasowe zmiany organizacji ruchu. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i ścisłe przestrzeganie znaków.

W dniach od 4 sierpnia 2017 roku do 15 października 2017 roku planowane jest wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu na drodze powiatowej Jurowce – Trepcza w związku z budową chodnika dla pieszych w miejscowości Trepcza.

Od  7 sierpnia 2017 roku do 30 września 2017 roku planowane jest wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu w związku z budową i przebudową zjazdów w ciągu dróg powiatowych Niebocko – Grabówka po prawej i lewej stronie, Krzemienna – Raczkowa – Jurowce – po stronie prawej, Długie – Pakoszówka strona lewa.

Natomiast od dnia 20 sierpnia 2017 roku do 31 grudnia 2018 roku planowane jest wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu w związku z budową gazociągu w ciągu dróg powiatowych Niebocko – Grabówka.

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie ostrożności, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Źródło: KPP Sanok

utrudnienia w ruchu2

zdjęcie poglądowe / archiwum esanok.pl

03-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)