REKLAMA
REKLAMA

Remonty drogowe i budowa gazociągu w regionie. Będą utrudnienia w ruchu

REGION / PODKARPACIE. W sierpniu w kilku miejscowościach w naszym regionie rozpoczną się zaplanowane prace remontowe i budowlane, które spowodują utrudnienia w ruchu. Na lokalnych drogach wprowadzone będą czasowe zmiany organizacji ruchu. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i ścisłe przestrzeganie znaków.

W dniach od 4 sierpnia 2017 roku do 15 października 2017 roku planowane jest wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu na drodze powiatowej Jurowce – Trepcza w związku z budową chodnika dla pieszych w miejscowości Trepcza.

Od  7 sierpnia 2017 roku do 30 września 2017 roku planowane jest wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu w związku z budową i przebudową zjazdów w ciągu dróg powiatowych Niebocko – Grabówka po prawej i lewej stronie, Krzemienna – Raczkowa – Jurowce – po stronie prawej, Długie – Pakoszówka strona lewa.

Natomiast od dnia 20 sierpnia 2017 roku do 31 grudnia 2018 roku planowane jest wprowadzenie czasowej zmiany organizacji ruchu w związku z budową gazociągu w ciągu dróg powiatowych Niebocko – Grabówka.

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie ostrożności, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Źródło: KPP Sanok

utrudnienia w ruchu2

zdjęcie poglądowe / archiwum esanok.pl

03-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)