REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Rozpoczął się remont ulic Lwowskiej i Kolejowej oraz Lipińskiego. Będą utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Rozpoczął się remont drogi krajowej nr 84 w Sanoku na ulicach Lwowska i Kolejowa od km 0+000 do km 0+775 oraz ulicy Lipińskiego od km 0+775 do km 1+758. Wykonawcą prac, o wartości 4,5 mln zł jest firma Strabag Sp. z o.o. W ramach zadania zostanie wyremontowana nawierzchnia ulic i chodników oraz wykonane zostanie nowe oznakowanie poziome i pionowe ulic.


W dniu 22.11.2017r. Wykonawca rozpoczął pierwsze prace przygotowawcze na ul. Lipińskiego. W związku z tym, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu: zwężenia jezdni oraz ruch wahadłowy, który wprowadzony zostanie na czas czyszczenia i remontu kanalizacji deszczowej.

Utrudnienia w ruchu będą występować do końca sierpnia 2018 r. kiedy to planowane jest zakończenie remontu. Organizacja ruchu będzie się jednak zmieniać w zależności od wykonywanych robót. W związku z prowadzonym remontem, zwracamy się do kierowców z prośbą o szczególną ostrożność podczas jazdy zwłaszcza w miejscu prowadzenia robót oraz o zwracanie uwagi na oznakowanie ulic.

Źródło: GDDKiA

24-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)