REKLAMA
REKLAMA

Sanockie kino pod chmurką. Tym razem coś dla miłośników komedii romantycznych

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie piątki filmowe trwają w najlepsze. Dziś na dziedzińcu zamku wyświetlony zostanie kolejny obraz. Kto zaglądnie do kina plenerowego łapka w górę?

Tym razem organizatorzy puszczają oko do miłośników komedii romantycznych. Dziś o 20:30 rozpocznie się projekcja filmu z tego właśnie gatunku – „Ja cię kocham, a ty z nim”. Czy amerykański obraz zdoła przyciągnąć na dziedziniec zamku wielu widzów?

„Ja cię kocham, a ty z nim” to film wyreżyserowany przez Petera Hedgesa w 2007 roku. Dan Burns (w tej roli Steve Carrell) po śmierci żony wychowuje trzy córki. Rola samotnego ojca przerasta mężczyznę. Podczas odwiedzin u dziadków Dan spotyka w księgarni Marie (Juliette Binoche), w której się zakochuje. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy wdowiec zdaje sobie sprawę, że kobieta jest nową wybranką jego młodszego brata. Film w 2008 roku został nominowany do nagrody Teen Choice w kategorii Ulubiona komedia braterska.

Wstęp na projekcję jest bezpłatny.

21-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)