REKLAMA
REKLAMA
Guardia

SANOK: Dachowanie i ścięta lampa na obwodnicy. Kierowcy w szpitalu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Po południu, na ul. Królowej Bony w Sanoku doszło do groźnego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierująca oplem uderzyła w hondę. Pierwszy z pojazdów dachował i ściął lampę. Kierowca drugiej z osobówek został zepchnięty poza chodnik. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku wynika, że najprawdopodobniejszy przebieg zdarzenia był następujący:

Dwa samochody osobowe jechały ulicą Królowej Bony w stronę Przemyśla. Kierująca oplem poruszała się lewym pasem. Chcąc zjechać na prawo uderzyła w hondę, która wypadła z drogi i zatrzymała się poza chodnikiem. Opel wpadł w poślizg, dachował i wjechał w lampę.

Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu zostali przewiezieni do szpitala. Byli trzeźwi. Na godzinę 18:30 nie było jasne czy całe zajście zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy wypadek. Przez pewien czas, z ruchu wyłączone były dwa pasy. Zorganizowano przejazd w obu kierunkach na lewej części jezdni.

15-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)