REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Dachowanie i ścięta lampa na obwodnicy. Kierowcy w szpitalu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Po południu, na ul. Królowej Bony w Sanoku doszło do groźnego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierująca oplem uderzyła w hondę. Pierwszy z pojazdów dachował i ściął lampę. Kierowca drugiej z osobówek został zepchnięty poza chodnik. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku wynika, że najprawdopodobniejszy przebieg zdarzenia był następujący:

Dwa samochody osobowe jechały ulicą Królowej Bony w stronę Przemyśla. Kierująca oplem poruszała się lewym pasem. Chcąc zjechać na prawo uderzyła w hondę, która wypadła z drogi i zatrzymała się poza chodnikiem. Opel wpadł w poślizg, dachował i wjechał w lampę.

Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu zostali przewiezieni do szpitala. Byli trzeźwi. Na godzinę 18:30 nie było jasne czy całe zajście zostanie zakwalifikowane jako kolizja czy wypadek. Przez pewien czas, z ruchu wyłączone były dwa pasy. Zorganizowano przejazd w obu kierunkach na lewej części jezdni.

15-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)