REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ / SANOK: Świąteczne spotkanie na Rynku

SANOK / PODKARPACIE. Po raz kolejny sanoczanie będą mogli spotkać się na sanockim Rynku w atmosferze świąt Bożego Narodzenia. Burmistrz Sanoka wraz z Dyrektorem Caritas Archidiecezji Przemyskiej serdecznie zaprasza 22 grudnia 2017 r. (piątek) na Spotkanie Wigilijne na Rynku.

Po raz kolejny sanoczanie będą mogli spotkać się na sanockim Rynku w atmosferze świąt Bożego Narodzenia. Burmistrz Sanoka, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Towarzystwo im. św. Brata Alberta w Sanoku serdecznie zaprasza 22 grudnia 2017 r. (piątek) na Spotkanie Wigilijne na Rynku. W programie m.in.: recital kolęd i pastorałek w wykonaniu Olgi Bończyk, znanej aktorki filmowej i teatralnej; wspólne kolędowanie z zespołem „Soul” i „Souliki”, żywa szopka, kiermasz Bożonarodzeniowy oraz degustacja tradycyjnych potrwa wigilijnych. Będzie także możliwość zabrania do domu Betlejemskiego Światełka Pokoju. Zapraszamy na godzinę 15.30. Rozpoczniemy modlitwą z J.E. ks. bp. Stanisławem Jamrozkiem, po której będzie okazja do życzeń i podzielenia się opłatkiem. Zakończenie ok. godz. 18.00.

Spotkanie Wigilijne na sanockim Rynku
22 grudnia 2017 r., godz. 15.30

program:
– życzenia świąteczne i dzielenie się opłatkiem,
– wspólne kolędowanie z Zespołem Wokalnym „Soul” i „Souliki”,
– recital kolęd i pastorałek w wykonaniu Olgi Bończyk,
– kiermasz bożonarodzeniowy i żywa szopka, możliwość zabrania Betlejemskiego Światła Pokoju,
– degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych,

Organizatorzy: Urząd Miasta Sanoka, Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Towarzystwo im. św. Brata Alberta w Sanoku;

Partnerzy: Parafie Miasta Sanoka, Powiatowe Centrum Wolontariatu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hufiec Ziemi Sanockiej ZHP;

Zapraszamy!

 

Clipboard01

22-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: