REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Szedł za poszukiwanym listem gończym. Młody mężczyzna trafił za kratki

SANOK / PODKARPACIE. Dzielnicowy, będąc na wolnym, zauważył mężczyznę, w którym rozpoznał poszukiwanego listem gończym. Zadzwonił do dyżurnego i poinformował, gdzie przebywa poszukiwany.

Wczoraj (9 bm.) przed południem, dzielnicowy z sanockiej jednostki, korzystając z dnia wolnego, poszedł na zakupy. W pewnym momencie zauważył mężczyznę, który swoim wyglądem odpowiadał poszukiwanemu listem gończym. Idąc za nim potwierdził swoje przypuszczenia, co do tożsamości mężczyzny. Policjant zadzwonił do dyżurnego komendy Policji w Sanoku i poinformował, gdzie przebywa poszukiwany. Dzielnicowy idąc za mężczyzną, na bieżąco przekazywał dyżurnemu ich lokalizację.

Na ul. Jagiellońskiej w Sanoku policyjny patrol zatrzymał 29-letniego sanoczanina poszukiwanego listem gończym. Mężczyznę, po wykonaniu niezbędnych czynności, doprowadzono do Aresztu Śledczego w Sanoku, gdzie został osadzony.

303-145741

KPP Sanok

10-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)