REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Traugutta do remontu? Nie w tym roku. Na pocieszenie Sadowa

SANOK / PODKARPACIE. Mieszkańcy Wójtowstwa czekają na prace na drogach i przy chodnikach w swojej dzielnicy. – Remont na Traugutta to na razie marzenie. Za to robiona będzie Sadowa – mówi Edward Olejko, wiceburmistrz Sanoka.

Mieszkańcy Wójtowstwa czekają na remont ul.Traugutta, a także wymianę chodnika na ul. Sadowej,  na odcinku ul.Traugutta i Jana Pawła II. Prosimy o dokonanie przeglądu stanu  dróg na naszym terenie – piszą do redakcji.

Zapytaliśmy w sanockim magistracie jak wyglądają plany dla dzielnicy.

Remont na Traugutta to na razie marzenie. Chociaż złożyliśmy wniosek o środki na remont z tzw. „schetynówek”, to w tym programie mamy marne szanse na otrzymanie jakichkolwiek pieniędzy. Jesteśmy daleko na liście oczekujących – wyjaśnia Edward Olejko.

Dodaje także, że zarówno ulica Traugutta jak i Jana Pawła nie są przeznaczone do remontu akurat w tym roku. Z kolei prace mają ruszyć na ulicy Sadowej.

W tym roku naprawimy ulicę Sadową łącznie z chodnikami, ale na odcinku między ulicą Gorazdowskiego a Kiczury – precyzuje wiceburmistrz.

Zaznacza, że już ruszyła produkcja masy bitumicznej na gorąco i lada dzień zostaną także naprawione wszystkie ubytki po zimie, zarówno na jezdniach, jak i na chodnikach.

traugutta 2

foto: archiwum esanok.pl

09-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)