REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Traugutta do remontu? Nie w tym roku. Na pocieszenie Sadowa

SANOK / PODKARPACIE. Mieszkańcy Wójtowstwa czekają na prace na drogach i przy chodnikach w swojej dzielnicy. – Remont na Traugutta to na razie marzenie. Za to robiona będzie Sadowa – mówi Edward Olejko, wiceburmistrz Sanoka.

Mieszkańcy Wójtowstwa czekają na remont ul.Traugutta, a także wymianę chodnika na ul. Sadowej,  na odcinku ul.Traugutta i Jana Pawła II. Prosimy o dokonanie przeglądu stanu  dróg na naszym terenie – piszą do redakcji.

Zapytaliśmy w sanockim magistracie jak wyglądają plany dla dzielnicy.

Remont na Traugutta to na razie marzenie. Chociaż złożyliśmy wniosek o środki na remont z tzw. „schetynówek”, to w tym programie mamy marne szanse na otrzymanie jakichkolwiek pieniędzy. Jesteśmy daleko na liście oczekujących – wyjaśnia Edward Olejko.

Dodaje także, że zarówno ulica Traugutta jak i Jana Pawła nie są przeznaczone do remontu akurat w tym roku. Z kolei prace mają ruszyć na ulicy Sadowej.

W tym roku naprawimy ulicę Sadową łącznie z chodnikami, ale na odcinku między ulicą Gorazdowskiego a Kiczury – precyzuje wiceburmistrz.

Zaznacza, że już ruszyła produkcja masy bitumicznej na gorąco i lada dzień zostaną także naprawione wszystkie ubytki po zimie, zarówno na jezdniach, jak i na chodnikach.

traugutta 2

foto: archiwum esanok.pl

09-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)