REKLAMA
REKLAMA

Seria CYKLOKARPATY rozpoczęta! Sukcesy zawodników ROWEROMANII (ZDJĘCIA)

To już 10 sezon CYKLOKARPAT, przez ten czas zyskał on uznanie kolarzy z całej Polski, uważany za jeden z najtrudniejszych. To zasługa tego, że rozgrywany jest w najwyższych górach w kraju oraz w najbardziej wymagającym technicznie terenie.

Początek roku 2017 zostanie zapamiętany pod kątem dodatkowej trudności w postaci zimowej pogody poprzedzającej pierwszy start. Z tego powodu organizatorzy skrócili nieco długość wszystkich dystansów, gdyż niska temperatura oraz błotniste podłoże kosztuje kolarza podwójny wysiłek w pokonywaniu dystansu maratonu.

Pomimo to na starcie Jasielskiego etapu stanęło w sumie ponad 500 zawodników z całego kraju co świadczy o poziomie ich przygotowań oraz o randze imprezy. Tym bardziej cieszą nas wyniki kolarzy z Sanoka, Janina Nawój oraz Piotr Marzuchowski z ROWEROMANII odnoszą bezapelacyjne zwycięstwa w swoich kategoriach wiekowych na krótkim dystansie. Jana jest 3. Open, a Piotrek 12. Z kolei na średnim dystansie liczącym 50 km, wszystkich przyjezdnych zaskoczył Krystian Nawój, na co dzień pracownik ROWEROMANII, który dotarł na metę 4. w kategorii wiekowej i 8 w Open.

W Jaśle nasz zespół reprezentowali na dystansie Hobby także Jakub Przystasz – 13. miejsce w kategorii HM1 oraz Daniel Michalik – 11. miejsce w HM0. Za tydzień kolejna edycja w Przemyślu, trzymajmy kciuki.

materiały nadesłane

25-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)