REKLAMA
REKLAMA

Sezon narciarski pełną parą. Stok LeskoSki zaprasza miłośników sportów zimowych (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Sezon narciarski trwa na dobre. Miłośnicy tego zimowego sportu wreszcie mogą cieszyć się doskonałymi warunkami atmosferycznymi, dzięki bajkowej zimie. Znakomite warunki na stokach sprzyjają narciarzom i gwarantują wyjątkową zabawę, nie tylko w niedzielne popołudnie, ale także w powszednie dni. Dlatego też serdecznie zapraszamy na nasz stok LeskoSki Weremień.

Został on wyposażony w dwa wyciągi talerzykowe: jeden długości 680 m, drugi – 750 m. Aby zapewnić jak najlepsze warunki nasi pracownicy obsługi stoku dbają o jego sztuczne naśnieżanie i ratrakowanie. Jazda na nartach możliwa jest również po zmroku dzięki oświetleniu stoku, które przebiega wzdłuż linii wyciągu.

Ceny karnetów czasowych to przedział od 35 do 75 zł, natomiast karnety wjazdowe można nabyć już od kwoty 7 zł.

Ośrodek posiada również wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowbordowego, specjalnie wytyczone miejsce na saneczki i snowpark z profesjonalnymi przeszkodami, jako atrakcja dla snowboardzistów. Dodatkowo, do dyspozycji gości jest około 80 miejsc noclegowych (w domkach i pensjonacie), kawiarnia „Lawendowy Zakątek”, parking oraz szereg różnorodnych atrakcji, wśród których wyróżnić należy: saunę, skutery śnieżne, przejażdżki off roadowe i paintball.

Stok LESKO SKI czynny jest codziennie od godz. 9:00 do 20:00. Zapraszamy także do odwiedzenia Naszej strony, gdzie dzięki zainstalowanym na stoku kamerkom leskoski.pl można sprawdzić aktualne warunki narciarskie.

Artykuł sponsorowany
foto: Arkadiusz Bulanda

17-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook