REKLAMA
REKLAMA

Silne wiatry dały się we znaki. Strażacy jedenaście razy interweniowali przy zerwanych dachach i powalonych drzewach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Osiem powalonych drzew, dwa zerwane poszycia dachowe i uszkodzony samochód. To bilans zdarzeń, które były efektem silnych wiatrów w powiecie sanockim. Strażacy mieli sporo pracy.

Strażacy osiem razy wyjeżdżali do zdarzeń związanych z powalonymi drzewami na drogach powiatu. Interweniowano w Pakoszówce, Pisarowcach, Pielni, Kostarowcach, Jacmierzu, Łukowem, Zagórzu i Czaszynie.

2

Dwukrotnie odbierano zgłoszenia o uszkodzonych poszyciach dachowych. Do takich akcji wyjeżdżano w Mrzygłodzie oraz w Sanoku przy Placu św. Michała, gdzie wicher zerwał blachę z dachu jednej z restauracji. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Strażacy usuwali także powalone drzewo, które uszkodziło samochód osobowy przy ulicy Szczudliki – podsumowuje dyżurny KP PSP Sanok.

foto: sanok112.pl/Marcin Kieca/OSP Kostarowce/OSP Rzepedź

14-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)