REKLAMA
REKLAMA

Silny wiatr. Pikap z zabudowaną paką wylądował w rowie (ZDJĘCIA)

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy zdjęcia samochodu typu pikap, który leży w rowie.

1

Jak informują strażacy, pojazd został zepchnięty do rowu, przez silny porywisty wiatr. Do zdarzenia doszło dziś w godzinach porannych.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Jak sytuacja wygląda w Twojej okolicy? Piszcie, nadsyłacie zdjęcia opublikujemy je na łamach naszego portalu: redakcja@esanok.pl .

2

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Niebezpiecznie na drodze między Krosnem, a Sanokiem. Zawieje i zamiecie śnieżne powodem chaosu komunikacyjnego (ZDJĘCIA)Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

11-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)