REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Mecz gwiazd w Arenie Sanok. Sportowe emocje i wiele innych atrakcji. Przyjdźcie dla Kuby! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejna odsłona hokejowego show z gwiazdami telewizyjnego ekranu w rolach głównych. Aktorzy, kabareciarze, dziennikarze i byli sportowcy. Po drugiej stronie tafli drużyna Niedźwiedzi wzmocniona sanockimi VIPami. Mecz i wiele innych atrakcji. Wszystko dla podopiecznego Fundacji Czas Nadziei Kuby Pietrasza.

ZOBACZ relację z meczu rozegranego w 2016 roku: SANOK: Hokejowe fajerwerki polskich gwiazd i sanockich VIPów! Wiktorku trzymamy kciuki! (FILM)

ZOBACZ relację z meczu rozegranego w 2015 roku: Przeżyjmy to jeszcze raz! Artyści i VIP-y dzieciom. Dużo zabawy i uśmiechów (FILM, ZDJĘCIA)

ZOBACZ relację z meczu rozegranego w 2014 roku: GWIAZDY NA LODZIE: Takiego meczu jeszcze nie było! Tłumy w sanockiej Arenie (FILM, ZDJĘCIA)

Klub Hokejowy STS S.A., Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie” oraz Fundacja Czas Nadziei po raz kolejny zapraszają na charytatywny MECZ z GWIAZDAMI, który zaplanowano na 18 marca.

Tym razem organizatorzy zapraszają na Arenę Sanok nie tylko na mecz hokejowy. W głównym holu odbędą się targi wyrobów regionalnych. Wystawcy będą prezentować wyroby wędliniarskie, miody, wina, pieczywo, rękodzieło oraz wiele innych. Ponadto na Arenie znajdzie się duże stoisko ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci i młodzież. Na piętrze w ogrzewanej sali konferencyjnej zostanie zorganizowana sala zabaw dla dzieci: gry, zabawy, konkursy, malowanie buzi, balony, kapsle i inne.

mecz

Mecz hokejowy zostanie rozegrany pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich oraz Niedźwiedziami i VIP-ami sanockimi. Jak co roku po meczu będzie możliwość spotkania z artystami. Wiemy już kto wzmocni Niedźwiedzie: Damian Biskup (Powiat Sanocki), Krzysztof Dżugan (Komendant Straży Pożarnej), Rafał Gużkowski (Dyrektor MOPS), Marek Grzesik (Podkarpacki Urząd Marszałkowski), Wojciech Pajestka (Urząd Miasta Sanoka), Tomasz Matuszewski (Dyrektor MOSiR), Renata Burczyk (Prezes UKS Niedźwiadki), Bożena Chabros-Jaklik (Dyrektor ZS2), Piotr Kotowicz (Klub Kibica STS), Jerzy Burtan (Prezes STS Sanok), Piotr Krzanowski (bramkarz Ekoball Stal Sanok), Mateusz Kuzio (napastnik Ekoball Stal Sanok), Robert Wojewoda (nauczyciel SP3), Rafał Jasiński (Fundacja Czas Nadziei).

1

źródło: STS Sanok

kuba1

W przerwie meczu oraz po zakończeniu gry odbędą się konkursy z nagrodami dla widzów, występy artystów oraz niespodzianka!

Impreza ma cel charytatywny. Na Arenę będzie wstęp wolny. Wolontariusze będą zbierać datki do puszek na leczenie Kuby Pietrasza z Sanoka, podopiecznego Fundacji Czas Nadziei.

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym Meczu z Gwiazdami w Arenie Sanok

esanok1

kuba2 kuba3 kuba4 kuba5kuba6 kuba7

źródło: Red., materiały nadesłane, Fundacja Czas Nadziei, STS Sanok

18-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)