REKLAMA
REKLAMA

Sprawca wypadku w Niebieszczanach jest oskarżony. Ma dozór policji

NIEBIESZCZANY, SANOK / PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Sanoku postawiła zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym 18-letniemu kierowcy. Młody mężczyzna 3 kwietnia potrącił 12-latka na rowerze. Chłopiec zmarł.

Śledztwo w tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Sanok wszczęła 4 kwietnia b.r .

Kierującemu pojazdem postawiono zarzut z art. 177 par. 2 KK o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym – informuje prokurator rejonowy Izabela Jurkowska-Hanus z Prokuratury Rejonowej w Sanoku. – Zastosowano również środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju – dodaje prokurator.

Za popełnienie przestępstwa z artykułu 177 par. 2 KK grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Należy także dodać, że 18-latek w momencie zdarzenia był trzeźwy. Z kolei 5 kwietnia, w środę, wykonano sekcję zwłok chłopca. Na razie nie znamy szczegółów, prokuratura nie udziela informacji w tej sprawie.

Przypomnijmy, że 3 kwietnia w Niebieszczanach doszło do tragicznego wypadku. 18-latek kierujący daewoo matiz potrącił 12-letniego rowerzystę. W wyniku obrażeń chłopiec zmarł na miejscu.

1837

10-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)