REKLAMA
REKLAMA

Sprawca wypadku w Niebieszczanach jest oskarżony. Ma dozór policji

NIEBIESZCZANY, SANOK / PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Sanoku postawiła zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym 18-letniemu kierowcy. Młody mężczyzna 3 kwietnia potrącił 12-latka na rowerze. Chłopiec zmarł.

Śledztwo w tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Sanok wszczęła 4 kwietnia b.r .

Kierującemu pojazdem postawiono zarzut z art. 177 par. 2 KK o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym – informuje prokurator rejonowy Izabela Jurkowska-Hanus z Prokuratury Rejonowej w Sanoku. – Zastosowano również środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju – dodaje prokurator.

Za popełnienie przestępstwa z artykułu 177 par. 2 KK grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Należy także dodać, że 18-latek w momencie zdarzenia był trzeźwy. Z kolei 5 kwietnia, w środę, wykonano sekcję zwłok chłopca. Na razie nie znamy szczegółów, prokuratura nie udziela informacji w tej sprawie.

Przypomnijmy, że 3 kwietnia w Niebieszczanach doszło do tragicznego wypadku. 18-latek kierujący daewoo matiz potrącił 12-letniego rowerzystę. W wyniku obrażeń chłopiec zmarł na miejscu.

1837

10-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)