REKLAMA
REKLAMA

SZKOŁA MUZYCZNA CZEKA NA TALENTY

SANOK / PODKARPACIE. Przełom maja i czerwca to tradycyjnie okres, w którym Sanocka Szkoła Muzyczna otwiera swoje podwoje dla wszystkich dzieci, które czują potrzebę muzykowania. Odbywają się koncerty dla przedszkoli i szkół, prezentujące różne instrumenty.

Kandydaci do nauki mogą przyjść z opiekunem, zbadać swoje uzdolnienia muzyczne i w zależności od nich znaleźć swoją drogę rozwoju muzycznego – w Szkole Muzycznej I st. czy Społecznym Ognisku Muzycznym – na ulubionym instrumencie – akordeonie, fortepianie, skrzypcach, altówce, wiolonczeli, gitarze, perkusji czy instrumencie dętym – flecie, klarnecie, saksofonie, trąbce, puzonie, fagocie.

unnamed (2)

Dzieci z przygotowaniem muzycznym mogą zdawać egzamin wstępny do Państwowej Szkoły Muzycznej II st. czy Społecznej Szkoły Muzycznej II st. – oprócz ww. instrumentów są tu jeszcze organy, kontrabas, waltornia.

Może wśród Was znajdą się kolejne talenty, które pod czujnym okiem naszych znakomitych pedagogów będą zgłębiać tajniki pięknej sztuki, jaką jest muzyka i w dalszym ciągu rozsławiać sanocką szkołę muzyczną i nasze miasto w całym kraju i daleko poza jego granicami, jak wielu naszych aktualnych uczniów i absolwentów robiło to przez 45 lat działania Szkoły?

Więcej szczegółów na poniższych plakatach i stronie internetowej www.psmsanok.pl

ZAPRASZAMY!

unnamed (6)

unnamed

Artykuł sponsorowany

01-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook