REKLAMA
REKLAMA

TRAGICZNY WYPADEK. Zginęła 24-letnia mieszkanka małej miejscowości powiatu sanockiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Równe. Doszło tam do zderzenia toyoty, ciężarowego iveco i fiata. Na miejscu zginęła 24-letnia kierująca toyotą, mieszkanka małej miejscowości powiatu sanockiego. Dwie osoby podróżujące fiatem trafiły do szpitala. Przez całą noc droga krajowa nr 19 była zablokowana.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek przed godz. 19, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Równe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym iveco. Następnie ciężarówka przetaczając się przez całą szerokość jezdni, uderzyła naczepą w fiata, po czym oba pojazdy zsunęły się z wysokiego nasypu.

24-letnia kierująca toyotą zginęła na miejscu. Dwie osoby podróżujące fiatem zostały przetransportowane do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia jakich doznał 22-letni mężczyzna oraz podróżująca z nim jego rówieśniczka, nie zagrażają ich życiu. 25-latek, który kierował ciężarówką i jego 18-letni pasażer, wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Droga krajowa nr 19 w miejscowości Równe, przez całą noc była zablokowana.

źródło: KMP Krosno

foto: Krosno112.pl

foto: KMP Krosno

02-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)