REKLAMA
REKLAMA

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWE KURSY!!!

SANOK / PODKARPACIE. „Mistrzowie Programowania” i „Mistrzowie Grafiki” to zajęcia przez cały rok szkolny skierowane do dzieci i młodzieży.


Podczas zajęć uczestnicy uczą się programować oraz tworzyć grafikę. Na zajęciach „Mistrzowie Programowania” uczniowie tworzą własne gry komputerowe i stawiają swoje pierwsze kroki w pisaniu kodu. „Mistrzowie Grafiki” to kurs skierowany do osób, które pragną połączyć artystyczne pasje z nowoczesnymi technologiami.

esanok-01

Sami tworzymy nasze programy nauczania zaczynając od narzędzi blokowych jak „Scratch” co pozwala uczestnikom wejść w świat programowania, aby na kolejnych etapach wykorzystać języki takie jak: Java, Python oraz JavaScript. Kładziemy również duży nacisk na zajęcia z grafiki, w trakcie których uczestnicy zapoznają się z interfejsem programów graficznych oraz w jaki sposób wykorzystać dostępne narzędzia do tworzenia autorskich grafik.

Terminy zajęć
„Mistrzowie programowania” będą odbywały się w każdą środę dla grupy „Scratch” 16:45 – 18.25 oraz w każdy czwartek dla „Nauki programowania w języku Python” 16:45 – 18:25
„Mistrzowie Grafiki” odbywają się w każdy poniedziałek od 16:45 – 18:25

Serdecznie zapraszamy!!!

A4-01materiały nadesłane

 

31-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.