REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
REKLAMA

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWE KURSY!!!

SANOK / PODKARPACIE. „Mistrzowie Programowania” i „Mistrzowie Grafiki” to zajęcia przez cały rok szkolny skierowane do dzieci i młodzieży.


Podczas zajęć uczestnicy uczą się programować oraz tworzyć grafikę. Na zajęciach „Mistrzowie Programowania” uczniowie tworzą własne gry komputerowe i stawiają swoje pierwsze kroki w pisaniu kodu. „Mistrzowie Grafiki” to kurs skierowany do osób, które pragną połączyć artystyczne pasje z nowoczesnymi technologiami.

esanok-01

Sami tworzymy nasze programy nauczania zaczynając od narzędzi blokowych jak „Scratch” co pozwala uczestnikom wejść w świat programowania, aby na kolejnych etapach wykorzystać języki takie jak: Java, Python oraz JavaScript. Kładziemy również duży nacisk na zajęcia z grafiki, w trakcie których uczestnicy zapoznają się z interfejsem programów graficznych oraz w jaki sposób wykorzystać dostępne narzędzia do tworzenia autorskich grafik.

Terminy zajęć
„Mistrzowie programowania” będą odbywały się w każdą środę dla grupy „Scratch” 16:45 – 18.25 oraz w każdy czwartek dla „Nauki programowania w języku Python” 16:45 – 18:25
„Mistrzowie Grafiki” odbywają się w każdy poniedziałek od 16:45 – 18:25

Serdecznie zapraszamy!!!

A4-01materiały nadesłane

 

31-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)