REKLAMA
REKLAMA

Uciekając przed policją wskoczył do rzeki! Był pijany

PODKARPACIE. Kierujący osobową hondą na widok policyjnego patrolu podjął próbę ucieczki. Następnie porzucił swój samochód i wskoczył do rzeki. Mężczyzna był nietrzeźwy oraz posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj w nocy na ulicy Konopnickiej w Krośnie policjanci zauważyli hondę civic, której tor jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować w stanie nietrzeźwości. Podjęli próbę zatrzymania pojazdu, jednak kierujący hondą nagle skręcił w ulicę Mostową. Po przejechaniu kilkuset metrów porzucił prowadzony przez siebie samochód i wskoczył do rzeki.

Mężczyzna widząc niewielką szansę powodzenia ucieczki, postanowił wrócić na brzeg, a interweniujący policjanci pomogli wydostać mu się z wody. 32-letni mieszkaniec gminy Korczyna twierdził, że przestraszył się policyjnej kontroli, bo nie ma prawa jazdy, a ponadto wypił piwo. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że ma ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

32-latek za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

303-123487

źródło: KMP Krosno

07-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)