REKLAMA
REKLAMA

Uciekając przed policją wskoczył do rzeki! Był pijany

PODKARPACIE. Kierujący osobową hondą na widok policyjnego patrolu podjął próbę ucieczki. Następnie porzucił swój samochód i wskoczył do rzeki. Mężczyzna był nietrzeźwy oraz posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj w nocy na ulicy Konopnickiej w Krośnie policjanci zauważyli hondę civic, której tor jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować w stanie nietrzeźwości. Podjęli próbę zatrzymania pojazdu, jednak kierujący hondą nagle skręcił w ulicę Mostową. Po przejechaniu kilkuset metrów porzucił prowadzony przez siebie samochód i wskoczył do rzeki.

Mężczyzna widząc niewielką szansę powodzenia ucieczki, postanowił wrócić na brzeg, a interweniujący policjanci pomogli wydostać mu się z wody. 32-letni mieszkaniec gminy Korczyna twierdził, że przestraszył się policyjnej kontroli, bo nie ma prawa jazdy, a ponadto wypił piwo. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że ma ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

32-latek za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

303-123487

źródło: KMP Krosno

07-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)