REKLAMA

USTRZYKI DOLNE SZPITAL: Uroczyste otwarcie szkoły rodzenia. „Chcemy być bliżej pacjentek”

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Przyszpitalna Szkoła dla Rodziców uprzejmie zaprasza na UROCZYSTE OTWARCIE SZKOŁY RODZENIA.

Nastąpi ono dnia 21.09.2017 o godzinie 16:00 w lokalu Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych przy ul. 29 Listopada 57 (wejście od strony rzeki).

– Szkołę rodzenia już posiadaliśmy, jednak nie w budynkach szpitalnych. Teraz wszystko mieści się w jednym obiekcie. To przede wszystkim zasługa naszych pań położnych i pielęgniarek, które w wolnym czasie, w ramach wolontariatu, prowadzą zajęcia w szkole rodzenia. To one postarały się także o środki zewnętrzne do zaadoptowania pomieszczeń szpitalnych. Nie mogliśmy nie wesprzeć tej inicjatywy środkami własnymi. Wszystko razem dało wspaniały efekt – mówi Ewa Sudoł, p.o. dyrektora SP ZOZ w Ustrzykach Dolnych.

– Mamy na prawdę fajny oddział i fantastyczny personel, który z empatią odnosi się do pacjentek. Wszystko co robimy, ma sprawić aby panie czuły się u nas dobrze. Chcemy być bliżej pacjentek. I choć brzmi to tak, jakbyśmy chcieli się przechwalać, to proszę zapytać o opinie same panie. One potwierdzą moje słowa – dodaje Ewa Sudoł.

pregnant-244662_960_720

12-09-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.