REKLAMA
REKLAMA

UWAGA: Wieje silny wiatr. Zerwane dachy, powalone drzewa na liniach energetycznych i jezdni (ZDJĘCIA, FILM)

SANOK, REGION / PODKARPACIE. Strażacy z powiatu sanockiego i krośnieńskiego kilkanaście razy interweniowali już w związku z silnym wiatrem. Powalone drzewa, przewrócone samochody i utrudnienia na drogach. Dyżurni cały czas odbierają kolejne zgłoszenia.

W powiecie sanockim obecnie interwencje trwają w jedenastu miejscach. Pracują zarówno strażacy z sanockiej komendy jak i ochotnicy z poszczególnych miejscowości.

W  Odrzechowej silny wiatr zerwał dach na remizie strażackiej. Z kolei w Zagórzu, Niebieszczanach i w Sanoku na Kościuszki reperowano uszkodzone dachy.

W Sanoku na Sadowej silny wiatr powalił drzewo na samochód. W Sanoczku na linię energetyczną. Ponadto strażacy oczyszczają jezdnię z konarów i połamanych pni na trasie Sanok-Tyrawa Wołoska. Interweniowano już w Markowcach, Czaszynie, Morochowie i Strachocinie.

www

Silny wiatr powalił drzewo na ulicy Krzywej. Na szczęście nikt nie ucierpiał

Cały czas napływają do nas nowe zgłoszenia – informuje dyżurny KP PSP w Sanoku.

W sąsiednim powiecie krośnieńskim nie jest lepiej. Strażacy interweniowali ponad dwadzieścia razy w ciągu 2 godzin.

Trudności pojawiły się na DK28 w Rymanowie, gdzie wiatr przewrócił ciężarówkę, która zablokowała ruch. Utrudniony przejazd był też na trasie przez Targowiska i Widacz w związku z drzewami powalonymi na jezdni. Podobnie było z przejazdem przez Pustki. Tam kierowcy omijali DK28, jednak wszystkie objazdy były mocno zablokowane.

Zgłoszono także kilka uszkodzeń dachów, między innymi we Wrocance na remizie. Ponadto pojawiają się kłopoty związane z trakcją elektryczną.

 

foto: red./krosno112.pl

28-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)