REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Pomogliśmy odnaleźć właściciela dwóch zagubionych owczarków. Psy bezpiecznie wróciły do domu (ZDJĘCIA)

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Od wczoraj po Nowosielcach w gminie Zarszyn błąkały się dwa owczarki. Psy były łagodne i nierozłączne. Nie wiadomo było skąd się wzięły i do kogo należą. Szukał ich właściciel z Markowiec. Dzięki nagłośnieniu informacji przez portal eSanok.pl, owczarki wrócą bezpiecznie do domu.

W Nowosielcach zauważono je w godzinach popołudniowych w okolicach kościoła. Wałęsały się po chodnikach oraz bocznych drogach w miejscowości. Wychodziły też na jezdnię, blokując przejeżdżające samochody.

Jak twierdzili mieszkańcy Nowosielec, psy były łagodne. Były głodne i spragnione. Natomiast widać, że ktoś bardzo o nie dbał i pewnie ich szukał.

Sprawę wczoraj zgłoszono na policję. Policjanci z posterunku z Beska przyjechali na miejsce i pozostawili zwierzęta na jednej z posesji, za zgodą właścicieli. O zwierzętach poinformowano również urząd gminy w Zarszynie.

Dzięki szybkiemu rozpowszechnieniu informacji o zgubach przez nasz portal, właściciel zgłosił się na policję i dzisiaj odbierze swoje owczarki.

06-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)