REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Pomogliśmy odnaleźć właściciela dwóch zagubionych owczarków. Psy bezpiecznie wróciły do domu (ZDJĘCIA)

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Od wczoraj po Nowosielcach w gminie Zarszyn błąkały się dwa owczarki. Psy były łagodne i nierozłączne. Nie wiadomo było skąd się wzięły i do kogo należą. Szukał ich właściciel z Markowiec. Dzięki nagłośnieniu informacji przez portal eSanok.pl, owczarki wrócą bezpiecznie do domu.

W Nowosielcach zauważono je w godzinach popołudniowych w okolicach kościoła. Wałęsały się po chodnikach oraz bocznych drogach w miejscowości. Wychodziły też na jezdnię, blokując przejeżdżające samochody.

Jak twierdzili mieszkańcy Nowosielec, psy były łagodne. Były głodne i spragnione. Natomiast widać, że ktoś bardzo o nie dbał i pewnie ich szukał.

Sprawę wczoraj zgłoszono na policję. Policjanci z posterunku z Beska przyjechali na miejsce i pozostawili zwierzęta na jednej z posesji, za zgodą właścicieli. O zwierzętach poinformowano również urząd gminy w Zarszynie.

Dzięki szybkiemu rozpowszechnieniu informacji o zgubach przez nasz portal, właściciel zgłosił się na policję i dzisiaj odbierze swoje owczarki.

06-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)