REKLAMA
REKLAMA

Walentynkowy prezent od Śnieżki dla małych pacjentów z Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)

Walentynkowy prezent od Śnieżki dla małych pacjentów z Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pod choinkę odnowiony oddział, na Walentynki telewizor i konsola do gier. Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” zgodnie z zapowiedzią dostarczyła na oddział dziecięcy sanockiego szpitala sprzęt RTV, który został zakupiony dzięki zaangażowaniu pracowników firmy.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka od lat realizuje autorski program „Dziecięcy świat w kolorach”. 25. jubileuszowy projekt był realizowany na oddziale dziecięcym sanockiego szpitala. Remont objął nie tylko malowania ścian i dekorowanie, ale ich całkowite odnowienie, łącznie ze zdzieraniem starych warstw i szpachlowaniem. Tak szeroko zakrojonych prac remontowych nie było na oddziale od 20 lat.

sniezka13

Dodatkowo, z racji jubileuszowej akcji, zrealizowano wewnętrzny projekt. Za każdą aktywną osobę Śnieżka przekazywała do puli konkretną kwotę i dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników udało się uzbierać prawie 4 tys. zł.

Z zebranych środków został zakupiony telewizor oraz konsola z zestawem gier edukacyjnych dla małych pacjentów sanockiego szpitala.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SZPITAL SANOK: Dzieci wołają „och” i „ach”. Oddział dziecięcy jak z bajki (FILM, ZDJĘCIA)

16-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)