REKLAMA
REKLAMA

WRACAMY DO SPRAWY: Apel Internauty o pomoc w znalezieniu sprawcy kolizji w Zagórzu. Policja przegląda nagrania z monitoringów (ZDJĘCIE)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Wracamy do sprawy apelu Internauty o pomoc w znalezieniu sprawcy kolizji. 17 listopada przy ulicy Bieszczadzkiej w Zagórzu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z kierujących stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzy w jadący z naprzeciwka samochód, który w efekcie dachował.

– Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanym. W pojeździe znajdowało się 5 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca poruszał się samochodem koloru niebieskiego lub granatowego, ślady lakieru są na naszym aucie. Policja zebrała i zabezpieczyła dowody, ale proszę Was o pomoc , może ktoś coś wie i widział takie auto uszkodzone po lewej stronie. Sprawca odjechał w kierunku Zagórza lub dalej w kierunku Sanoka – pisze nasz Czytelnik.

Policja przesłuchuje świadków zdarzenia, a także przegląda nagrania z monitoringów. Ustalenie sprawcy wymaga prowadzenia wielu działań jednocześnie, o czym informuje rzecznik sanockiej policji.

Policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego. Są przeglądane nagrania z monitoringów nie tylko z terenu Zagórza ale również Leska, policjanci dokładnie analizują zapis. Obecnie trwają przesłuchania świadków zdarzenia. Prowadzone są również inne działania zmierzające do ustalenia sprawcy oraz dokładnych okoliczności zdarzenia – wyjaśnia st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej komendy

19247658_10209014874483858_1261795577858339969_n

04-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)