REKLAMA
REKLAMA

WRACAMY DO SPRAWY: Apel Internauty o pomoc w znalezieniu sprawcy kolizji w Zagórzu. Policja przegląda nagrania z monitoringów (ZDJĘCIE)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Wracamy do sprawy apelu Internauty o pomoc w znalezieniu sprawcy kolizji. 17 listopada przy ulicy Bieszczadzkiej w Zagórzu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z kierujących stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzy w jadący z naprzeciwka samochód, który w efekcie dachował.

– Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanym. W pojeździe znajdowało się 5 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca poruszał się samochodem koloru niebieskiego lub granatowego, ślady lakieru są na naszym aucie. Policja zebrała i zabezpieczyła dowody, ale proszę Was o pomoc , może ktoś coś wie i widział takie auto uszkodzone po lewej stronie. Sprawca odjechał w kierunku Zagórza lub dalej w kierunku Sanoka – pisze nasz Czytelnik.

Policja przesłuchuje świadków zdarzenia, a także przegląda nagrania z monitoringów. Ustalenie sprawcy wymaga prowadzenia wielu działań jednocześnie, o czym informuje rzecznik sanockiej policji.

Policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego. Są przeglądane nagrania z monitoringów nie tylko z terenu Zagórza ale również Leska, policjanci dokładnie analizują zapis. Obecnie trwają przesłuchania świadków zdarzenia. Prowadzone są również inne działania zmierzające do ustalenia sprawcy oraz dokładnych okoliczności zdarzenia – wyjaśnia st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej komendy

19247658_10209014874483858_1261795577858339969_n

04-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)