REKLAMA
REKLAMA

WRACAMY DO SPRAWY: Wypadek na rondzie Beksińskiego w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wracamy do sprawy wypadku na rondzie Beksińskiego w Sanoku. W zeszłym tygodniu 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, samochodem marki volkswagen, przejechał przez środek ronda, uderzył w latarnie i dachował. Badanie alkomatem wykazało 0,66 promila alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala z urazem głowy.

Policja ustaliła powód znajdowania się na miejscu zdarzenia damskiego obuwia. Jak informuje rzecznik prasowy sanockiej komendy kierujący volkswagenem podróżował sam.

Trwają czynności w sprawie. Kierujący jechał sam. But znajdujący się w samochodzie należał do kobiety, która wcześniej przebywała w tym samochodzie, jednak w chwili zdarzenia nie była pasażerką pojazdu.  Sprawa jest prowadzona w związku z kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości czyli 178a paragraf 1 Kodeksu karnego – wyjaśnia st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej komendy

30-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)