WROTKI: Wysokie lokaty sanoczan. W kilku przypadkach podium było blisko

SPORT / SANOK. Za nami Torowe Mistrzostwa Polski we wrotkarstwie szybkim oraz Międzynarodowy Puchar Roztocza w Tomaszowie Lubelskim.

Dwa dni pełne emocji i walki. Walka z pogodą i rywalami na torze. MKS SANOK reprezentowało 8 osób. Natalia Jagniszczak rywalizowała w MP tylko na 300 m zajmując 27 miejsce bo nieszczęśliwym upadku. W Międzynarodowym Pucharze Roztocza najlepiej spisała się Julita Krawiec zajmując 4 miejsce na dystansie 400 i 600 m natomiast na 200 m uplasowała się na 5 miejscu.

18527975_1806684152680331_1448019757946079647_n

Bianka Bluj w swojej kategorii wiekowej zajęła 9 miejsce na 200 m na 400m i 600m uplasowała się na 7 lokacie, w tej samej kategorii również wzięła udział najmłodsza zawodniczka MKS Laura Bluj zajmując na 200 i 400 m 13 miejsce. Swój debiut w zawodach zaliczyła Magdalena Pawlikowska zajmując 16 miejsce na 200 i 400 m w ostatnim biegu na 1000m zajęła 12 miejsce. Natalia Łożańska zajęła 13 lokatę na 200m, na 400 m 15 miejsce i na 1000m 11 miejsce. Również swój debiut miał Bartek Łożański który zajął bardzo wysokie lokaty w swojej kategorii wiekowej na 600m i 400 m zajął 7 miejsce natomiast w biegu na 200 m zajął 6 lokatę. Aleksandra Górecka w biegu na 200m była 13, na 400 m i 600 m zajęła 12 lokatę. Brawo za walkę dla wszystkich uczestników.