REKLAMA
REKLAMA

Wywrócony kajak i częściowo zatopiony rowerek. Wodny patrol policyjny w akcji (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Słoneczna pogoda sprawiła, że w minioną sobotę wiele osób zdecydowało się na wypoczynek nad Jeziorem Solińskim i w Polańczyku. Funkcjonariusze patrolujący teren jeziora interweniowali w związku z wywróconym kajakiem i częściowo zatopionym rowerkiem wodnym.

Do pierwszego zdarzenia doszło tuż przed godziną 14. Policjanci pełniący służbę w patrolu motorowodnym zauważyli przewracający się kajak, z którego wpadło dwie osoby. Funkcjonariusze wyciągnęli z wody 19 i 20-latka. Zabezpieczyli także kajak przed zatonięciem. Mężczyźni wyjaśnili, że kajak został wywrócony przez wysoką falę, powstałą na skutek silnego podmuchu wiatru. Obaj mężczyźni bezpiecznie wrócili na brzeg.

303-138669

Godzinę później, policjanci patrolujący rejon zapory w Solinie zauważyli częściowo zatopiony rowerek wodny, na którym siedziały dwie osoby. Funkcjonariusze zabrali na pokład policyjnej łodzi 65-letniego mężczyznę i 12-letniego chłopca. Rowerek wodny odholowali w bezpieczne miejsce.

303-138670

Dzięki szybkim akcjom nikomu nic się nie stało. Policjanci współpracowali z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej.

źródło: KPP Lesko

21-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)