REKLAMA
REKLAMA

Z Bydgoszczy przez Sanok do Szczebrzeszyna. Książkowe Warsztaty Kreatywnych

SANOK / PODKARPACIE. Niezwykła księgarnia dla dzieci „Skrzynka na bajki” wędruje po Polsce. W najbliższy piątek 4 sierpnia najmłodsi będą mogli się spotkać się w sanockiej Etno Galerii (ul. Franciszkańska 3) na Książkowych Warsztatach Kreatywnych dla dzieci (od 4 do 104 lat) w godz. 16:00 – 18:00.

Dla osób, które nie będą mogły w nich uczestniczyć w godzinach popołudniowych, przygotowano kiermasz starannie wyselekcjonowanych wydawnictw, który rozpocznie się już o 11:00 w Etno Galerii. Będzie można zaopatrzyć się w książki takich wydawnictw jak: Dwie Siostry, Format, Warstwy, Łajka, Ładne Halo, Hokus Pokus, Kultura Gniewu, Albus, Tako, Wytwórnia, Media Rodzina, Zakamarki… Będą też „Psikusy”, nagrodzone jako najpiękniejsza książka roku na ostatnich Warszawskich Targach Książki.

Kolejnym przystankiem mobilnej / wakacyjnej księgarni będzie Szczebrzeszyn i Festiwal „Stolica Języka Polskiego”. To super okazja żeby poznać świetną literaturę dziecięcą. Z Bydgoszczy przez Sanok do Szczebrzeszyna!

Etno Galeria
ul. Franciszkańska 3, Sanok
4.08.2017 r.
od 11:00 – kiermasz
16:00 – 18:00 – warsztaty

bajki

 

materiały nadesłane

03-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)