REKLAMA
REKLAMA

„Z hotelem na Ty”. Konkurs wiedzy w Zespole Szkół Nr 1 w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 13 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku odbyła się XI edycja szkolnego konkursu wiedzy hotelarskiej „Z hotelem na Ty”, w którym uczestniczyły 3-osobowe zespoły z klas 3h i 4h technikum hotelarskiego. Zadania konkursowe sprawdzały szeroką wiedzę i umiejętności z zakresu kompleksowej obsługi gościa hotelowego.

Rywalizujące zespoły musiały wykazać się znajomością języka branżowego, umiejętnością rozmowy z gościem hotelowym w języku polskim i obcym, rozwiązywania problemów w recepcji hotelowej, sporządzania dokumentacji hotelowej, znajomością oraz zastosowaniem różnych elementów zastawy stołowej jak również umiejętnością tworzenia i sprzedaży oferty usług własnego „Hotelu Marzeń”.

Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrą organizacją pracy, umiejętnością pracy zespołowej, dużą wiedzą i umiejętnościami zawodowymi, co pokazała minimalna różnica punktów zdobytych przez poszczególne drużyny.

Komisja konkursowa w składzie: pani wicedyrektor Alina Lipka, prof. Joanna Matuszek, prof. Agata Wójcik i prof. Renata Gromek oceniała uczestników i wyłoniła zwycięzców.
I miejsce zajął zespół z kl. 3h – Julia Wojtoń, Emilia Szaszowska, Laura Jankojć
II miejsce zajął zespół z kl. 3h – Joanna Szymańska, Alicja Styszko, Klaudia Skrabalak
III miejsce zajął zespół z kl. 4h – Paulina Junik, Monika Bagan, Sandra Kozieł
IV miejsce zajął zespół z kl. 3h – Aleksandra Marczyk, Patrycja Płoska, Andżelika Kawałek
Gratulujemy !!!

Konkurs przygotowała nauczycielka przedmiotów hotelarskich Ewa Starego.

materiały nadesłane

20-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)