REKLAMA
REKLAMA

Znakowanie rowerów w najbliższą niedzielę. Profilaktyczne działania Policji

Policjanci wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie w najbliższą niedzielę będą prowadzić działania profilaktyczne. W sanockim Skansenie na Rynku Galicyjskim każdy będzie mógł oznakować swój rower, a także sprawdzić, czy jednoślad posiada niezbędne wyposażenie. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę 24 września br., sanoccy policjanci wspólnie z przedstawicielami Stowarzyszenia na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie będą prowadzić akcję znakowania rowerów. Policjantów będzie można spotkać w Skansenie na Rynku Galicyjskim. Będzie to kolejne tego typu działanie stowarzyszenia na terenie powiatu sanockiego, które odbywa się na mocy porozumienia zawartego pomiędzy stowarzyszeniem a Komendą Powiatową Policji w Sanoku.

W czasie akcji policjanci oznakują wszystkie rowery. Warunkiem jest posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, a w przypadku osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów.

W działaniach weźmie udział również policjant ruchu drogowego, który sprawdzi stan techniczny oraz niezbędne wyposażenie roweru, określając tym samym, czy pojazd może być dopuszczony do ruchu po drodze publicznej.

Znakowanie rowerów będzie trwało od godz. 12.00 do godz. 18.00. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Podobne działania będą prowadzone także w innych miejscowościach powiatu sanockiego.

KPP Sanok

bicycles-2589137_960_720

22-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)