REKLAMA
REKLAMA

70 lat razem! Taki piękny jubileusz obchodziło małżeństwo z Zarszyna

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. Małżonkowie Janina i Jan z Zarszyna w listopadzie świętowali niecodzienny jubileusz. Mianowicie obchodzi Kamienne Gody, czyli 70-lecie swojego małżeństwa.

Państwo Janina i Jan Kuzianik z Zarszyna obchodzili w tym miesiącu 70. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji Magdalena Gajewska, wójt gminy Zarszyn, wraz z Justyną Dziurkowską, kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Zarszynie, odwiedziły dostojnych jubilatów w domu, by złożyć serdeczne życzenia z okazji tak wspaniałego jubileuszu. Wręczono kwiaty i list gratulacyjny.

Dostojnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje. Jesteście Państwo przykładem tego, że upływający czas, trudy codzienności, smutki i znoje, które towarzyszą nam przez całe życie, nie stanowią przeszkody, aby pozostać wiernym miłości. Te 70 lat to wiele chwil szczęścia, uniesień i radości, które warto wspominać najczęściej, aby zachować pogodę ducha i uśmiech na twarzy. Z okazji kamiennych godów życzymy Państwu zdrowia, siły, uśmiechu i nieprzemijającej miłości oraz dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym – czytamy w liście.

 

UG Zarszyn
Foto: Beata Haduch

29-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)