REKLAMA

8-letni rowerzysta ranny w wypadku drogowym (ZDJĘCIE)

OLSZANICA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w wyniku którego ranny został 8-letni rowerzysta. Chłopiec wjechał na przejście dla pieszych, nie upewniwszy się wcześniej, czy na jezdni nie ma żadnych pojazdów. Śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż po godzinie 8, na drodze krajowej w miejscowości Olszanica. Jak ustalili policjanci, pod peugeota kierowanego przez 34-letnią mieszkankę Olszanicy wtargnął 8-letni rowerzysta. Chłopiec jechał bez nadzoru osoby dorosłej i chciał przejechać przez przejście dla pieszych nieopodal szkoły. Nie upewnił się jednak czy może to zrobić bezpiecznie i wjechał prosto pod nadjeżdżający samochód.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do rodziców o właściwy nadzór nad dziećmi w celu zapewnienia im bezpieczeństwa.

KPP Lesko

14-11-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Xd2018-11-14 11:45:43
0 0
Ukarać rodziców 8l sam na przejściu szkoda słów
..2018-11-14 13:39:32
0 0
w sanoku też jeżdzą jak święte krowy rowerami po pasach ja trąbię ale oni nie wiedza nawet dlaczego?
Jacku2018-11-15 06:54:50
0 0
Gdzie sa swiatla na przejsciu do szkoly
bambo2018-11-15 10:00:47
0 0
Czy policja zamknęła już dochodzenie w sprawie tego wypadku, że redakcja podaje informacje o "wtargnięciu rowerzysty? Natomiast nie jest podana informacja czy kierowca peugeota zachował ostrożność przed przejściem dla pieszych oraz należytą prędkość w terenie zabudowanym. Może należy skorygować artykuł nie podając winnego przed oficjalnym orzeczeniem policji?. Po co robić sztuczne zamieszanie.