REKLAMA

AUTOSAN: Cztery „boćki” znalazły nowy dom. Sanockie autobusy w Nowej Soli (FOTO)

SANOK, NOWA SÓL / PODKARPACIE. We wtorek 29 maja tabor komunikacji miejskiej w Nowej Soli powiększył się o cztery nowe, 12-metrowe niskopodłogowe autobusy AUTOSAN z rodziny SANCITY. Dostawa była wynikiem realizacji przetargu wygranego przez spółkę w ubiegłym roku.

Zgodnie z Umową podpisaną pomiędzy AUTOSAN sp. z o.o. a gminą Nowa Sól przekazane SANCITY 12LF wyposażone zostały w silniki Cummins EURO 6, automatyczne skrzynie biegów VOITH, systemy rekuperacji, klimatyzacje całopojazdowe, systemy multimedialnej informacji pasażerskiej, informacji głosowej, monitoringu, WiFi. Autobusy będą zabierać na pokład max. 105 pasażerów, w tym 38 na miejscach siedzących. Przystosowane są do przewozu osób niepełnosprawnych, wyposażone w rampę umożliwiającą wjazd wózków oraz miejsce przeznaczone do mocowania i przewozu wózka inwalidzkiego.

auto1

auto2

źródło/foto: Autosan

01-06-2018


Tymczasowe wyłączenie możliwości dodawania komentarzy w związku z obowiązującą ciszą wyborczą.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

lolo2018-06-01 08:26:25
0 0
A po wielo dziś truskawki na rynku?
@lolo2018-06-01 08:50:30
0 0
Spadaj forumowy debilu:)
@lolo czyli forumowy głupek2018-06-01 10:23:52
0 0
A kartofle po wiele?
Lilo 2018-06-01 10:29:54
0 0
Najbardziej autosan powinien być dumny z nowych kierowników jeden nie skończył zawodówki drugi tylko ją.
zet2018-06-01 11:10:17
0 0
Fabryka autobusów sprzedała 4 autobusy/ Rzeczywiście wygląda to imponująco.Życzę dalszych sukcesów fabryce i pisowi,który ją podobno uratował. Pełen koszyk zamówień już czeka.Może jeszcze ktoś kupi pięć w tym roku? Przypomnę że za komuny produkowali cztery do śniadania codziennie.
@do Zet i @esanok2018-06-01 11:18:53
0 0
Koleś Zet! Jaka ty masz wierze żeby obrażać fabrykę i całą załogę głupim pisaniem!? Gdybyś miał trochę chęci sprawdził byś co najmniej w internecie ile szt pojazdów już dotarło do klientów i ile jest w trakcie produkcji! Renomę łatwo stracić ale żeby odbudować zaufanie potrzeba czasu,pieniędzy,chęci i powstrzymania się od tak debilnych komentarzy jak twoj! Lepiej nic nie mów jak masz mówić takie dyrdymały przynosząc sobie "chlubę" w postaci kompromitacji swojej inteligencji! A esanok powinien się ogarnąć trochę i być na bieżąco z informacjami i ich rzetelnością!
RZ2018-06-01 11:20:28
0 0
Lilo liczy się BMW ;)
Od a do zet2018-06-01 11:47:37
0 0
Zet to formułowany komuch od przegranych wyborów jedzie jadem z rzeczywistości nyguje wszystko poza Sanokiem to autobusy za komuny produkował też Jelcz i raczej z niego zrzynano nowe rozwiązania. z marnym skutkiem a ich jakość nie dorównywała innym.Produkowano buble na ilość. Tylko były części zamienne do naprawy i remontów.
Weterynarz2018-06-01 12:36:02
0 0
-zet: bierz zapisane tabletki na wscieklizne ty nieudaczniku z pelo. Sam sie pewnie nie masz czym po-chwalic, to wypada po-pluc na rzad, PiS I tych wszystkich co wiedza zes moralne ZERO.
lolo2018-06-01 13:12:41
0 0
A czy to prawda,że na rynku potaniały jajka od kur wolno stąpających?
@rz 2018-06-01 15:10:54
0 0
Liczy się gdzie nasz ciocię i żonę albo czy potrafisz dobrze donosić i sr..ać we własne gniazdo . Od takich misiewiczów i dyzmów doczekała się fabryka.
Zibi2018-06-01 18:35:58
0 0
Autosan - kiedyś tam pracowałem za dziadka to było luźno. Teraz chyba maja dym bo ciagle coś sprzedają ale najważniejsze ze pasiaki ich nie wchłonęły.,..
zet2018-06-01 19:42:23
0 0
Zrozumcie że fabryka w warunkach normalnego rynku musi upaść . Chory parasol pisowski jeszcze tylko 1.5 roku.A co potem? Zakład musi mieć prywatnego właściciela i głęboką restrukturyzację,której już nie będzie z tego powodu że jest już po prostu za późno Komuniści tak naprawdę położyli firmę przez brak normalnego podejścia do problemu w kontekście kończącej się epoki.Pisowcy natomiast sprytnie wykorzystali sytuację i kupili zakład za parę groszy wmawiając ludziom że jest uratowana fabryka. Co za bzdura.
\"ciemny naród\" wszystko kupi?2018-06-02 10:03:53
0 0
Fabryka uratowana? A kiedy o tym cała prawda? Już wcześniej, kiedy lokalnie trąbiono o sukcesie można było przeczytać bardzo sprzeczne informacje Związki w Autosanie: Nasz upadek odbije się na rządzie Zjednoczonej Prawicy Autor: Witold Urbanowicz Data publikacji: 2017-11-06
do zet i ciemny narod2018-06-02 12:31:15
0 0
Was juz dawno po-grzebalismy po-dle trutnie!
xhr2018-06-03 09:26:27
0 0
...a w tym samym czasie Solaris wyprodukował 100 autobusów...
zet2018-06-03 11:31:14
0 0
Gdzie macie te mega zamówienia od Misiewiczów z PGZ? O ile zwiększyła się liczebność załogi? Szydło stała na chodniku przed fabryką w koszuli flanelowej spawacza i pieprzyła coś o Polsce w ruinie i o tym że Autosan znów będzie wielki dzięki pisowi z wielotysięczną załogą. A może zaczną w Autosanie produkować te samochody elektryczne Morawieckiego. Mamy być już niedługo światową potęgą w tej dziedzinie.Jakieś melexy już są w Arłamowie ale to chyba nie z tej serii. Podobno konstruktorzy pisu w dziedzinie samochodów w technologii elektrycznej mają lepsze projekty od słynnej Tesli.