REKLAMA

AUTOSAN: Cztery „boćki” znalazły nowy dom. Sanockie autobusy w Nowej Soli (FOTO)

SANOK, NOWA SÓL / PODKARPACIE. We wtorek 29 maja tabor komunikacji miejskiej w Nowej Soli powiększył się o cztery nowe, 12-metrowe niskopodłogowe autobusy AUTOSAN z rodziny SANCITY. Dostawa była wynikiem realizacji przetargu wygranego przez spółkę w ubiegłym roku.

Zgodnie z Umową podpisaną pomiędzy AUTOSAN sp. z o.o. a gminą Nowa Sól przekazane SANCITY 12LF wyposażone zostały w silniki Cummins EURO 6, automatyczne skrzynie biegów VOITH, systemy rekuperacji, klimatyzacje całopojazdowe, systemy multimedialnej informacji pasażerskiej, informacji głosowej, monitoringu, WiFi. Autobusy będą zabierać na pokład max. 105 pasażerów, w tym 38 na miejscach siedzących. Przystosowane są do przewozu osób niepełnosprawnych, wyposażone w rampę umożliwiającą wjazd wózków oraz miejsce przeznaczone do mocowania i przewozu wózka inwalidzkiego.

auto1

auto2

źródło/foto: Autosan

01-06-2018




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

lolo2018-06-01 08:26:25
0 0
A po wielo dziś truskawki na rynku?
@lolo2018-06-01 08:50:30
0 0
Spadaj forumowy debilu:)
@lolo czyli forumowy głupek2018-06-01 10:23:52
0 0
A kartofle po wiele?
Lilo 2018-06-01 10:29:54
0 0
Najbardziej autosan powinien być dumny z nowych kierowników jeden nie skończył zawodówki drugi tylko ją.
zet2018-06-01 11:10:17
0 0
Fabryka autobusów sprzedała 4 autobusy/ Rzeczywiście wygląda to imponująco.Życzę dalszych sukcesów fabryce i pisowi,który ją podobno uratował. Pełen koszyk zamówień już czeka.Może jeszcze ktoś kupi pięć w tym roku? Przypomnę że za komuny produkowali cztery do śniadania codziennie.
@do Zet i @esanok2018-06-01 11:18:53
0 0
Koleś Zet! Jaka ty masz wierze żeby obrażać fabrykę i całą załogę głupim pisaniem!? Gdybyś miał trochę chęci sprawdził byś co najmniej w internecie ile szt pojazdów już dotarło do klientów i ile jest w trakcie produkcji! Renomę łatwo stracić ale żeby odbudować zaufanie potrzeba czasu,pieniędzy,chęci i powstrzymania się od tak debilnych komentarzy jak twoj! Lepiej nic nie mów jak masz mówić takie dyrdymały przynosząc sobie "chlubę" w postaci kompromitacji swojej inteligencji! A esanok powinien się ogarnąć trochę i być na bieżąco z informacjami i ich rzetelnością!
RZ2018-06-01 11:20:28
0 0
Lilo liczy się BMW ;)
Od a do zet2018-06-01 11:47:37
0 0
Zet to formułowany komuch od przegranych wyborów jedzie jadem z rzeczywistości nyguje wszystko poza Sanokiem to autobusy za komuny produkował też Jelcz i raczej z niego zrzynano nowe rozwiązania. z marnym skutkiem a ich jakość nie dorównywała innym.Produkowano buble na ilość. Tylko były części zamienne do naprawy i remontów.
Weterynarz2018-06-01 12:36:02
0 0
-zet: bierz zapisane tabletki na wscieklizne ty nieudaczniku z pelo. Sam sie pewnie nie masz czym po-chwalic, to wypada po-pluc na rzad, PiS I tych wszystkich co wiedza zes moralne ZERO.
lolo2018-06-01 13:12:41
0 0
A czy to prawda,że na rynku potaniały jajka od kur wolno stąpających?
@rz 2018-06-01 15:10:54
0 0
Liczy się gdzie nasz ciocię i żonę albo czy potrafisz dobrze donosić i sr..ać we własne gniazdo . Od takich misiewiczów i dyzmów doczekała się fabryka.
Zibi2018-06-01 18:35:58
0 0
Autosan - kiedyś tam pracowałem za dziadka to było luźno. Teraz chyba maja dym bo ciagle coś sprzedają ale najważniejsze ze pasiaki ich nie wchłonęły.,..
zet2018-06-01 19:42:23
0 0
Zrozumcie że fabryka w warunkach normalnego rynku musi upaść . Chory parasol pisowski jeszcze tylko 1.5 roku.A co potem? Zakład musi mieć prywatnego właściciela i głęboką restrukturyzację,której już nie będzie z tego powodu że jest już po prostu za późno Komuniści tak naprawdę położyli firmę przez brak normalnego podejścia do problemu w kontekście kończącej się epoki.Pisowcy natomiast sprytnie wykorzystali sytuację i kupili zakład za parę groszy wmawiając ludziom że jest uratowana fabryka. Co za bzdura.
\"ciemny naród\" wszystko kupi?2018-06-02 10:03:53
0 0
Fabryka uratowana? A kiedy o tym cała prawda? Już wcześniej, kiedy lokalnie trąbiono o sukcesie można było przeczytać bardzo sprzeczne informacje Związki w Autosanie: Nasz upadek odbije się na rządzie Zjednoczonej Prawicy Autor: Witold Urbanowicz Data publikacji: 2017-11-06
do zet i ciemny narod2018-06-02 12:31:15
0 0
Was juz dawno po-grzebalismy po-dle trutnie!
xhr2018-06-03 09:26:27
0 0
...a w tym samym czasie Solaris wyprodukował 100 autobusów...
zet2018-06-03 11:31:14
0 0
Gdzie macie te mega zamówienia od Misiewiczów z PGZ? O ile zwiększyła się liczebność załogi? Szydło stała na chodniku przed fabryką w koszuli flanelowej spawacza i pieprzyła coś o Polsce w ruinie i o tym że Autosan znów będzie wielki dzięki pisowi z wielotysięczną załogą. A może zaczną w Autosanie produkować te samochody elektryczne Morawieckiego. Mamy być już niedługo światową potęgą w tej dziedzinie.Jakieś melexy już są w Arłamowie ale to chyba nie z tej serii. Podobno konstruktorzy pisu w dziedzinie samochodów w technologii elektrycznej mają lepsze projekty od słynnej Tesli.