REKLAMA
REKLAMA

BĘDZIE DEBATA. OTRZYMALIŚMY oświadczenie Tomasza Matuszewskiego

Drodzy Sanoczanie.
Czas od końca czerwca, kiedy podjąłem decyzję o kandydowaniu w wyborach samorządowych na stanowisko burmistrza Sanoka, do dnia wyborów 21 października był dla mnie bardzo pracowity.

Razem ze sztabem wyborczym i kandydatami na radnych przedstawialiśmy sanoczanom program wyborczy KWW Łączy Nas Sanok i przekonywaliśmy do naszych pomysłów na rozwój i promocję miasta.

Z całego serca pragnę podziękować mieszkańcom Sanoka za zaufanie, okazane mi podczas wyborów 21 października. Dziękuję Jakubowi Osice i Robertowi Płaziakowi za współuczestnictwo w wyborczym wyścigu i gratuluję im osiągniętych wyników.

Pragnę być burmistrzem wszystkich sanoczan, dlatego w dalszym ciągu będę zabiegał o Państwa głosy, w tym te, oddane w pierwszej turze na moich kontrkandydatów. Byłem i jestem nadal kandydatem niezależnym, stąd też najbardziej interesuje mnie rozwój Sanoka, wolnego od podziałów politycznych, Sanoka – miasta wielopokoleniowych rodzin, spokojnych o swój byt materialny, zdrowie i bezpieczeństwo.

Kampania przed wyborami 21 października była ciężka i męcząca. W tym miejscu zwracam się do mojego kontrkandydata w II turze wyborczej, do Tadeusza Pióry, aby najbliższe dni były przeznaczone na czystą i uczciwą walkę, ja ze swojej strony taką deklaruję. Zamierzam w dalszym ciągu przekonywać mieszkańców Sanoka do swojego programu. Jestem gotowy bronić jego tez także podczas debaty wyborczej z moim kontrkandydatem, pod warunkiem, że będzie uczciwa i oparta na obiektywnych zasadach. Żałuję, że w pierwszej turze wyborów Tadeusz Pióro odmówił debaty, uważając mnie za niegodnego przeciwnika.

Na koniec raz jeszcze dziękuję mieszkańcom Sanoka za zaufanie w głosowaniu 21 października i gorąco zachęcam wszystkich sanoczan, dla których demokracja jest wartością najwyższą , do głosowania w drugiej turze. Obiecuję, że nie zawiodę tych, którzy na mnie, kandydata niezależnego, oddadzą swój głos, za co z góry serdecznie dziękuję.

Tomasz Matuszewski
materiały nadesłane

 

24-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)