REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Bójka w lokalu. Pięć osób postawionych przed sądem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Za udział w bójce odpowie przed sądem 5 mężczyzn zatrzymanych w niedzielę nad ranem. Do zdarzenia doszło w restauracji w Ustrzykach Dolnych. Sprawcom zostały już przedstawione zarzuty.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 5 rano w restauracji w Ustrzykach Dolnych. Jak ustalili policjanci, w pewnym momencie w restauracji doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami, które skończyło się bójką. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali przed lokalem grupę szarpiących się osób. Policjantom w zatrzymaniu agresywnych gości lokalu pomogli funkcjonariusze straży granicznej w Krościenku.

Zatrzymano 5 osób podejrzanych o udział w bójce. To mieszkańcy powiatów: leskiego i bieszczadzkiego, w wieku od 27 do 34 lat. W wyniku tego zajścia zniszczeniu uległo wyposażenie restauracji. Uczestnicy bójki trafili do policyjnego aresztu.

Wszyscy zatrzymani mężczyźni byli pijani, badania alkomatem wykazały w ich organizmach od 0,88 do 2,5 promila alkoholu. Uczestnicy zdarzenia usłyszeli już zarzuty udziału w bójce, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Ustrzyki Dolne

27-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)