REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Bójka w lokalu. Pięć osób postawionych przed sądem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Za udział w bójce odpowie przed sądem 5 mężczyzn zatrzymanych w niedzielę nad ranem. Do zdarzenia doszło w restauracji w Ustrzykach Dolnych. Sprawcom zostały już przedstawione zarzuty.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 5 rano w restauracji w Ustrzykach Dolnych. Jak ustalili policjanci, w pewnym momencie w restauracji doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami, które skończyło się bójką. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali przed lokalem grupę szarpiących się osób. Policjantom w zatrzymaniu agresywnych gości lokalu pomogli funkcjonariusze straży granicznej w Krościenku.

Zatrzymano 5 osób podejrzanych o udział w bójce. To mieszkańcy powiatów: leskiego i bieszczadzkiego, w wieku od 27 do 34 lat. W wyniku tego zajścia zniszczeniu uległo wyposażenie restauracji. Uczestnicy bójki trafili do policyjnego aresztu.

Wszyscy zatrzymani mężczyźni byli pijani, badania alkomatem wykazały w ich organizmach od 0,88 do 2,5 promila alkoholu. Uczestnicy zdarzenia usłyszeli już zarzuty udziału w bójce, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Ustrzyki Dolne

27-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)