REKLAMA
REKLAMA

BUKOWSKO: O kłopotach Cosmosu Nowotaniec, niejasnych fakturach, chodnikach i problemach sołtysów podczas sesji gminnej (FILM, ZDJĘCIA)

BUKOWSKO: O kłopotach Cosmosu Nowotaniec, niejasnych fakturach, chodnikach i problemach sołtysów podczas sesji gminnej (FILM, ZDJĘCIA)

BUKOWSKO / PODKARPACIE. W poniedziałek 19 lutego w Bukowsku odbyła się kolejna sesja Rady Gminy Bukowsko. Podczas obrad poruszono kilka ważnych kwestii, między innymi sytuację klubu piłkarskiego Cosmos Nowotaniec, sprawę wodociągów na terenie samorządu, chodników w Nadolanach czy problemy sołtysów. 

Radni mieli pytania do sprawozdania z działalności między sesjami wójta Piotra Błażejowskiego. Poruszono kwestię wystawiania faktur za zlecone prace, zgłaszania udziału gminy do różnorakich projektów i programów, inwestycji. Zwrócono uwagę na znaczne braki chodników w niektórych sołectwach oraz palący problem wodociągów i kanalizacji. Swoje problemy przedstawili również sołtysi, którzy mają kłopoty z roznoszeniem dokumentów dotycząc podatków czy opłat za śmieci, zwracali uwagę na brak czasu oraz rekompensaty za swoją pracę.

25-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)