REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

Czterech kierowców straciło prawo jazdy. Jechali za szybko

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W ciągu zaledwie dwóch dni, 4 kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Jest to efekt wzmożonych działań policjantów ruchu drogowego z Sanoka. Kierujący utracili uprawnienia z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości o co najmniej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

W piątek przed godz. 18. policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który przekroczył prędkość o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. 22-latek jechał z prędkością ponad 100 km/h. Kwadrans po godz. 19. 24-letni kierowca audi również jechał z prędkością przekraczającą 100 km/h w terenie zabudowanym.

W sobotę policjanci także ujawnili dwa przypadki przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. O godz. 20.50. 22-letni kierujący hondą jechał z prędkością 113 km/h, natomiast o 21.25, 31- letni kierowca alfy romeo przekroczył dopuszczalną prędkość, jadąc 102 km/h.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym wszystkim kierującym odebrano prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

zdjęcie poglądowe

KPP Sanok

19-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)