REKLAMA

Dzieciaki do rakiet! Zagłosuj na sanocką podstawówkę! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Banku BGŻ BNP Paribas promującej aktywność fizyczną zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, którzy swoją postawą dają im przykład zdrowego stylu życia.


“Dzieciaki do rakiet” to tytuł konkursu w którym, aby wziąć udział należało nakręcić film promujący aktywności wśród uczniów szkoły. Z pomocą rodziców i sympatyków SP 8 w Sanoku, powstał film w którym główne role odegrali nasi uczniowie. “Role”, które dla wielu uczniów są prawdziwą pasją, ulubionym elementem dnia, czasem spędzonym wspólnie z przyjaciółmi i drogą do spełnienia marzeń!

Wejdź na stronę www.dzieciakidorakiet.pl. Jeśli to co robimy Ci się podoba i chcesz pomóc naszej szkole w drodze do zwycięstwa, prosimy zagłosuj i udostępnij film. Chcielibyśmy aby lekcje wychowania fizycznego były poszerzone o elementy tenisa ziemnego, w czym pomoże nam wygrana w tym konkursie.

Podczas realizacji filmu dzieciaki dały z siebie wszystko, tak jak to robią podczas lekcji w-f, swoich pozalekcyjnych treningach, aktywnym spędzaniem czasu wolnego z kolegami i rodziną. Zaczynamy od 19.11.2018 r., a kończymy 03.12.2018 r .

Głos oddany na nasz film to głos oddany na młodych sportowców. Dzieciaki które mają wielkie marzenia, a my mamy szansę im pomóc! Liczymy na Twój głos! “Dzieciaki do rakiet – internauci do głosowania”! KLIKNIJ TUTAJ!

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

26-11-2018