REKLAMA
REKLAMA

ELEWACJE DREWNIANE I TARASY KOMPOZYTOWE – ZYSKAJ NA WIOSNĘ 15%

Drewno przeżywa prawdziwy renesans w budownictwie i ogrodnictwie. Elewacja, taras czy elementy małej architektury wykonane z naturalnego surowca najwyższej klasy to wyraz prestiżu, elegancji i nowoczesności w zgodzie z naturą.

1

TARAS kompozytowy – trwałość i elegancja

Zamiast nieodpornych na warunki atmosferyczne i pękających po każdym sezonie płytek wykończ swój taras lub balkon deską kompozytową. Deska kompozytowa to rozwiązanie dla ceniących wygodę i naturalny wygląd tarasu. Choć nie wymaga impregnacji, nie straszne jej zmieniające się warunki atmosferyczne, a dzięki 60% zawartości włókien drzewnych jest przyjazna dla ludzi i dla środowiska. Przy minimalnych nakładach pracy związanych z konserwacją przez wiele lat zapewnia wysokie parametry funkcjonalne takie jak odporność na działanie wody, grzybów i pleśni oraz promieni UV. Idealne rozwiązanie zarówno podczas słonecznego, ciepłego lata jak i deszczowych jesieni czy mroźnych zim.

2

ELEWACJA drewniana – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Elewacja jest wizytówką domu – nadaje mu charakteru i dodaje stylu. Drewniana elewacja zdobi budynek, pełniąc przy tym wiele pożytecznych funkcji. Chroni go przed wilgocią, zmniejsza utratę ciepła, jak również jest znakomitym izolatorem akustycznym. Najlepszym materiałem do wykonania takiej elewacji jest deska z naturalnego lub termowanego drewna – są to produkty najtrwalsze, które przeciwstawiają się przez lata kaprysom natury. Dzięki naturalnym odcieniom, połączonym z wyrazistą strukturą słoi przyrostu rocznego przełamanych okrągłymi sękami taka elewacja robi wrażenie wiecznie żywej. Szeroki wybór gatunków drewna takich jak – meranti, cedr, modrzew syberyjski czy jesion teremowany powoduje, że każdy odnajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

3

ZYSKAJ 15% NA WIOSNĘ!

Wiosenny sezon remontowo-budowlany już niedługo, ale o elewacji i tarasie warto pomyśleć już dziś. Studio stolarki drewnianej „JANAS” oferuje Państwu najlepszy wybór tarasów i elewacji, które już dziś można obejrzeć w naszej ekspozycji. Oferujemy również kompleksową pomoc w wyborze materiału oraz profesjonalną usługę montażu. Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo 15% rabatu na zamawiany towar. Zatem ZNAJDŹ NAS oraz swój taras i elewację:

Studio stolarki drewnianej „JANAS”
ul. Sienkiewicza 7
38-500 Sanok
(niedaleko „starej policji”)
tel. 730 083 117
ekopodlogasanok@gmail.com

4
artykuł sponsorowany
12-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook