REKLAMA
REKLAMA

Flecistki z tytułami i pochwałami od profesorów! (ZDJĘCIA)

KOLBUSZOWA, SANOK / PODKARPACIE. W Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kolbuszowej odbył się Regionalny Festiwal Flecistów. Wzięło w nim udział 28 uczniów ze szkół muzycznych I stopnia z regionu podkarpackiego. Sanocką Szkołę Muzyczną reprezentowały uczennice klasy fletu Doroty Zubel  Natalia Rycyk-kl.I, Wiktoria Cecuła – kl. V.

Obie uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze, wykonując obowiązkowy program – etiudę i utwór z akompaniamentem. Natalia zagrała Korowód H. Bakłanowa, Wiktoria – Petite Suite H.Bussera – cz. III i IV. Dziewczynkom na fortepianie towarzyszył Tomasz Putrzyński, który otrzymał wyróżnienie za doskonały akompaniament.

Natalia w I kategorii wiekowej zdobyła III miejsce, Wiktoria w III kategorii uplasowała się na I miejscu. Jury przewodniczyła prof. Maria Grochowska z Akademii Muzycznej w Katowicach, która nie szczędziła słów uznania dla uczennic i nauczycielki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

1

2

3

23-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)