REKLAMA
REKLAMA

Flecistki z tytułami i pochwałami od profesorów! (ZDJĘCIA)

KOLBUSZOWA, SANOK / PODKARPACIE. W Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kolbuszowej odbył się Regionalny Festiwal Flecistów. Wzięło w nim udział 28 uczniów ze szkół muzycznych I stopnia z regionu podkarpackiego. Sanocką Szkołę Muzyczną reprezentowały uczennice klasy fletu Doroty Zubel  Natalia Rycyk-kl.I, Wiktoria Cecuła – kl. V.

Obie uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze, wykonując obowiązkowy program – etiudę i utwór z akompaniamentem. Natalia zagrała Korowód H. Bakłanowa, Wiktoria – Petite Suite H.Bussera – cz. III i IV. Dziewczynkom na fortepianie towarzyszył Tomasz Putrzyński, który otrzymał wyróżnienie za doskonały akompaniament.

Natalia w I kategorii wiekowej zdobyła III miejsce, Wiktoria w III kategorii uplasowała się na I miejscu. Jury przewodniczyła prof. Maria Grochowska z Akademii Muzycznej w Katowicach, która nie szczędziła słów uznania dla uczennic i nauczycielki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

1

2

3

23-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)