REKLAMA
REKLAMA

Głosowanie na ostatniej prostej! Przychodnie w Lesku i Ustrzykach walczą o kąciki edukacyjne dla dzieci

SANOK / LESKO / USTRZYKI DOLNE. Przychodnie zdrowia w Lesku i Ustrzykach Dolnych walczą o kąciki edukacyjne dla dzieci fundowane przez Mleczarnię Spomlek. Głosowanie jest na ostatniej prostej, a obie lokalizacje zażarcie walczą o nagrodę. Pomóż jednostkom z naszego regionu w sięgnięciu po atrakcyjne akcesoria dla dzieci korzystających z przychodni.

W konkursie startuje również SP ZOZ w Sanoku, ale w praktyce nie ma on już szans na znalezienie się w pierwszej piątce, której Mleczarnia Spomlek ufunduje wyposażenie przychodni zdrowia w specjalnie zaprojektowany kącik edukacyjny dla dzieci.

Spore szanse na sukces mają za to SP ZOZy z Leska i Ustrzyk Dolnych. Są w czołówce i do sukcesu brakuje im niewiele. Głosowanie trwa jeszcze trzy dni. Jest zatem czas na włączenie się do akcji i pomoc sąsiednim miastom.

AKTUALNY RANKING (środa 10:00)

1. Lublin 20521
2.
Człuchów 20363
3.
Ustrzyki Dolne 20217
4.
Sokołów Podlaski 19929
5.
Lesko 19855
6. Brudy 19707
7. Łódź 10019
8. Włodawa 4698
9. Lubartów 3839

12. Sanok 670

Celem Mleczarni Spomlek, właściciela marki Serenada i Skarby Serowara, jest edukowanie dzieci – wpajanie im świadomości zdrowego żywienia, uprawiania sportu i wdrażanie potrzeby ruchu przez zabawę. W związku z tym narodził się pomysł tworzenia i wyposażania „serenadowych kącików zabaw” w przychodniach zdrowia. Mamy świadomość, że wizyta u lekarza często wiąże się dla dzieci ze sporym stresem. Takie kąciki umilą im pobyt i czas oczekiwania na konsultacje – czytamy o konkursie na stronie internetowej organizatora konkursu.

Aby oddać głos w konkursie wystarczy wejść na stronę internetową: http://www.serenadadladzieci.com/#glosowanie i kliknąć na w serduszko przy wybranej przez nas przychodni.

Wyniki konkursu wraz z listą nagrodzonych placówek zostaną opublikowane do 10 stycznia 2019 roku. Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek ufunduje Kącik Serenadowy dla dzieci 5 przychodniom z największą liczbą głosów.

GŁOSOWANIE TRWA DO 21.12.2018!

Czym jest kącik serenadowy?

W każdym Kąciku Serenadowym na najmłodszych czekać będzie wyjątkowa, duża interaktywna zabawka, zaprojektowana w konsultacji z pedagogami oraz psychologami dziecięcymi. Zawiera cztery gry edukacyjne, które znakomicie rozwijają koordynację ruchową i koncentrację dzieci oraz pobudzają ich wyobraźnię. Dodatkowo każdy kącik wyposażony będzie w dziecięce mebelki w ciepłej żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. Wszystko to po to, aby dzieci z przyjemnością przebywały w tym miejscu, bawiąc się i ucząc jednocześnie – czytamy na konkursowej stronie.

źródło: Red., serenadadladzieci.com, serenada / Facebook

19-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)