HOKEJ: Z piekła do nieba. Cztery bramki Mermera

Hokeiści Ciarko KH 58 Sanok pokonali w meczu wyjazdowym HK Brezno 7:5 w ramach 16 kolejki drugiej ligi słowackiej. Po pierwszej tercji sanoczanie przegrywali 0:3, ale metamorfoza po przerwie pozwoliła zgarnąć trzy punkty. Aż cztery bramki zdobył doświadczony Maciej Mermer.

Do końca sezonu zasadniczego sanoczanom pozostało dwa spotkania. 13 stycznia zagrają u siebie z HK Bardejov a 27 stycznia zostanie rozegrana ostatnia kolejka ligowa. Hokeiści Ciarko KH 58 Sanok zmierzą się na wyjeździe z HKM Rimavska Sobota.

Maciej Mermer poprowadził drużynę z Sanoka do zwycięstwa w meczu z Brezno. Foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

Maciej Mermer poprowadził drużynę z Ciarko KH 58 Sanok do zwycięstwa w meczu z HK Brezno. Foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

HK Brezno – Ciarko KH 58 Sanok 5:7 (3:0, 0:4, 2:3)

1:0 Pinka – Znak, Bauer (3:23)
2:0 Longauer – Tomaška, S. Srnka (14:09, 5/4)
3:0 Šmálik – Tomaška, Gašpar (18:24, 5/4)
3:1 Mermer – Ćwikła, Kuryła (24:33)
3:2 Dobrzyński (28:19)
3:3 Demkowicz – Bielec, Ćwikła (29:54, 5/4)
3:4 Mermer – Ćwikła, Kuryła (34:43)
3:5 Dobrzyński – Demkowicz, Ćwikła (46:38, 5/4)