REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS
REKLAMA

TARNAWA GÓRNA: „Bałagan, wyzwiska i zakłócanie ciszy nocnej”(FOTO)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Mieszkańcy Tarnawy Górnej są przerażeni. Dzikie libacje,nocne harce, śpiewy, wyzwiska i wszechobecny bałagan. Tak wygląda otoczenie wokół budynku OSP. Kiedy zwracają uwagę biesiadnikom, to słyszą niewybredne słowa. – Dobrze, że jeszcze nie doszło do rękoczynów. Boimy się nawet dzwonić na policję – wyznają.

Od mieszkańców Tarnawy otrzymaliśmy dziś interwencję przez stronę Stowarzyszenia PrzyjaznaGminaZagorz.pl w sprawie olbrzymiego bałaganu i śmietniska wokół budynku OSP w Tarnawie Górnej. Sprawę przekażemy do pilnego załatwienia przez ZUT i władze Gminy Zagórz oraz informujemy portal esanok.pl prosząc o interwencję. Informujemy również policję. Proponujemy jako Stowarzyszenie instalację kamer w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego – mówi Tomasz Święch, prezes Stowarzyszenia www.PrzyjaznaGminaZagorz.pl .

Problem jest palący. Zwróciliśmy się do sanockiej policji z pytaniem, co można zrobić w takiej sytuacji

Jak podkreśla rzecznik prasowy Anna Oleniacz, najlepiej skontaktować się z dzielnicowym st. sierż. Krzysztof Zięba, który odpowiada za wskazany teren dane kontaktowe dostępne na stronie Podkarpackiej Policji :  www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-sanok/twoj-dzielnicowy/75823,Dzielnicowi-Posterunku-Policji-w-Zagorzu.html

Można to zrobić anonimowo, każdy z dzielnicowych ma nr telefonu komórkowego, pod którym mieszkańcy znajdą pomoc. Należy opisać sytuację, wskazać miejsce oraz pomóc umiejscowić powtarzające się takie zdarzenia w czasie. Wówczas będziemy mogli działać – wyjaśnia Anna Oleniacz.

Zwróciliśmy się także do gminy Zagórz, co ewentualnie może zrobić w tej kwestii. Czekamy na odpowiedź.

A tymczasem publikujemy zdjęcia nadesłane od Czytelników. Do sprawy powrócimy.

 

02-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)