REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA SANOK: Sanoczanie brodzą w błocie! „Mamy ulicę Głowackiego czy tor offroad?” (FILM, ZDJĘCIA)

INTERWENCJA SANOK: Sanoczanie brodzą w błocie! „Mamy ulicę Głowackiego czy tor offroad?” (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Odrobina ciepła i na Głowackiego zrobił się… tor offroad. Jak informuje nasz czytelnik ulica nie sposób przejechać, przechodząc też nie jest łatwo. – Czy będziemy długo tak brodzić w błocie? – pyta Internauta.

Z obserwacji niedzielnych spacerowiczów wynikałoby, że w niedalekiej odległości od centrum Sanoka powstał chętnie uczęszczany szlak pieszy. Z odgłosów dobiegających zza okien, że tor do jazdy crossem w świetnie przygotowanym bagnistym terenie. Tymczasem odpowiedź na pytanie jest inna. To nie szlak pieszy, ani tor motocrossowy, to ul. Głowackiego w Sanoku – z ironią piszą nasz Czytelnik.

Informacja o tym, że w Sanoku powstał nowy tor offroad ściągnęła kolejnych amatorów błotnego szaleństwa. Jak im poszło? Zobaczcie na relacji zdjęciowej – dodaje kąśliwie, przesyłając cały plik zdjęć.

Te niepozbawione ironii wypowiedzi to interwencja dotycząca nawierzchni ulicy Głowackiego. Rzeczywiście sytuacja wygląda strasznie, szczególnie gdy temperatura nieco podskoczyła. Zwróciliśmy się z pytaniem do urzędu miasta, czy coś da się zrobić w tej sprawie.

Na przełomie roku na tym odcinku ulicy Głowackiego prowadzone były prace związane z budową kanalizacji deszczowej. W tym momencie, kiedy podniosła się temperatura, grunt stał się grząski i błotnisty. Dzisiaj od godzin porannych pracownicy Zakładu Dróg Miejskich prowadzą prace własnie w tym miejscu – informuje Jacek Gomułka, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej w sanockim magistracie.

12-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)