REKLAMA
REKLAMA

Jak wygląda bezpieczeństwo w dzielnicach Sanoka? Policja rozmawia z mieszkańcami

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy mieszkańców powiatu sanockiego, w szczególności dzielnic Posada i Wójtostwo, na debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna Dzielnica”. Debaty odbędą się 24 kwietnia br. o godz. 16.30 w dzielnicy Wójtostwo, oraz 26 kwietnia br. o godz. 16.00 w dzielnicy Posada.

W dniach 24 i 26 kwietnia br. w Sanoku, odbędą się dwie debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica”, poświęcone tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń dzielnic Posada i Wójtostwo. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Osiedlowym Domem Kultury Puchatek oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan. Wszyscy zainteresowani tematem, nie tylko mieszkańcy wymienionych dzielnic, mogą wziąć udział w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń, na jakie są narażeni mieszkańcy dzielnic Posada i Wójtostwo.

Policjanci przypomną o zasadach funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda. Uczestnicy debaty dowiedzą się również, o założeniach programów profilaktycznych prowadzonych przez sanocką komendę Policji, a także o działaniach w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

Debata dla mieszkańców osiedla Wójtostwo odbędzie się 24 kwietnia o godz. 16.30 w Osiedlowym Domu Kultury Puchatek w Sanoku przy ul. Traugutta 9.

Natomiast debata społeczna dla mieszkańców Posady rozpocznie się 26 kwietnia o godz. 16.00 w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan w Sanoku, ul. Robotnicza 19. Wezmą w niej udział przedstawiciele służb i instytucji, których praca jest związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa.

W debatach udział wezmą przedstawiciele samorządów, radni, a także delegaci instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja, oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji i działań na rzecz bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami, do udziału w powyżych debatach.

Tego typu spotkania będą również organizowane w pozostałych dzielnicach Sanoka. O szczegółach będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem.

303-157337

źródło: KPP Sanok

13-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)