REKLAMA
Życzenia P. Uruski

Jak wygląda bezpieczeństwo w dzielnicach Sanoka? Policja rozmawia z mieszkańcami

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy mieszkańców powiatu sanockiego, w szczególności dzielnic Posada i Wójtostwo, na debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna Dzielnica”. Debaty odbędą się 24 kwietnia br. o godz. 16.30 w dzielnicy Wójtostwo, oraz 26 kwietnia br. o godz. 16.00 w dzielnicy Posada.

W dniach 24 i 26 kwietnia br. w Sanoku, odbędą się dwie debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica”, poświęcone tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń dzielnic Posada i Wójtostwo. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Osiedlowym Domem Kultury Puchatek oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan. Wszyscy zainteresowani tematem, nie tylko mieszkańcy wymienionych dzielnic, mogą wziąć udział w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń, na jakie są narażeni mieszkańcy dzielnic Posada i Wójtostwo.

Policjanci przypomną o zasadach funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda. Uczestnicy debaty dowiedzą się również, o założeniach programów profilaktycznych prowadzonych przez sanocką komendę Policji, a także o działaniach w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

Debata dla mieszkańców osiedla Wójtostwo odbędzie się 24 kwietnia o godz. 16.30 w Osiedlowym Domu Kultury Puchatek w Sanoku przy ul. Traugutta 9.

Natomiast debata społeczna dla mieszkańców Posady rozpocznie się 26 kwietnia o godz. 16.00 w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan w Sanoku, ul. Robotnicza 19. Wezmą w niej udział przedstawiciele służb i instytucji, których praca jest związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa.

W debatach udział wezmą przedstawiciele samorządów, radni, a także delegaci instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja, oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji i działań na rzecz bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami, do udziału w powyżych debatach.

Tego typu spotkania będą również organizowane w pozostałych dzielnicach Sanoka. O szczegółach będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem.

303-157337

źródło: KPP Sanok

13-04-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Bedzie bezpieczniej jak przeniosa zaklad karny z centrum miasta na obrzeza2018-04-13 11:16:09
0 0
Bedzie nezpieczniej jak z centrum miasta zniknie zaklad karny i przeniosa go na obrzeza
x......s2018-04-13 11:23:01
0 0
Napiszcie coś o "zamachu" smoleńskiem, o którym Macierewicz i jego "eksperci" podobno nigdy nie mówili. Na co wydali 6 milionów złotych? Dlaczego nagle pozbawia się immunitetu opozycyjnych posłów. Jednocześnie broniąc Swoich - Jaki, Kogut, "Jenot", Kownacki... Panie sanocki pośle, z czystym sumieniem podnosił Pan rękę?
Andrzej2018-04-13 11:32:28
0 0
Nie tyle bezpieczniej, bo chyba nie było zbyt wielu kłopotów z tą szkaradą, ale na pewno ładniej.
AndrzejW2018-04-13 11:35:36
0 0
Do x....s Nie powtarzaj prosimy propagandy mądrej opozycji w temacie nie związanym. Udzielaj się na forum gazeta.pl, będziecie sobie mogli spijać z dziubków. Kaczyński zły... tak tak tak, Macierewicz zły... tak tak tak, Morawiecki zły... tak tak tak. ... itd.
romcio2018-04-13 12:33:33
0 0
Do Pana burmistrza miasta Sanoka i radnego dzielnicy Śródmieście.Proszę o likwidację sprzedaży alkoholu w sklepie nocnym po godz 22.Sklep jest usytuowany w samym środku osiedla mieszkaniowego.Klienci tego sklepu zakłócają bardzo często ciszę nocną.Poza tym przy samej ulicy Orzeszkowej pijacy stworzyli sobie melinę pijacką pod chmurką.Można nawet teraz w tym miejscu zobaczyć pełno butelek po piwie.
Polska przeprasza za podkarpacie.2018-04-13 12:47:42
0 0
PROSZĘ UJAWNIĆ DANE 70-LETNIEGO RADNEGO KTÓRY NIETRZEŹWY ODGRAŻAŁ SIĘ W SANOKU RATOWNIKOM MEDYCZNYM ORAZ FUNKCJONARIUSZOM POLICJI. ROZUMIEM ŻE TERAZ JEGO KOLEDZY PODEJMĄ LINIĘ OBRONY (W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NA esanok.pl TROLLUJĄC INNE KOMENTARZE ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO. JEŚLI RADNY NIE ZOSTANIE ODWOŁANY I NIE PODJĘTE ZOSTANIE WOBEC NIEGO POSTĘPOWANIE KARNE ZGODNIE Z ART. 226 PAR. 1 KK, ODPOWIEDNIE MEDIA PRYWATNE NA SKALĘ OGÓLNOKRAJOWĄ ZOSTANĄ POINFORMOWANE O CAŁEJ SPRAWIE.
Hgv_driver2018-04-13 13:51:56
0 0
Gdzie sa piesze patrole? Jakos ich nie widac , a powinni chodzic naokoło "alfy" i "starego pawilonu" , gdzie sie szwenda mnostwo pijaczkow żebrzących na chleb w płynie. Tak samo na ogrodku jordanowskim, siedzą i piją , a klną aż uszy więdną. Od lat 70-tych stale miejsca żuli sanockich, tyle ze za prl-u nie żebrali , a jak ktorys skakal do milicjantow to wywozili ich na "sosenki" i tam.dostawali solidny wier... pałami.Dziś nie wolno ich tknąć bo to PAN pijak!
iuiu2018-04-13 15:25:54
0 0
Czy Panowie z drużyny Kulsona (cytuję tylko plakat rekrutacyjny Policji) nie mają nóg czy już wszystkim brzuchy zwisają,do ziemi jak jednemu takiemu? Lata świetlne mijają jak można było zauważyć pieszy patrol na osiedlach. Samochody również nie służą do spania czy pisania notatek po Sosenkach, Kauflandach czy pod stadionem na Stróżowskiej. Nie rozumiem że w całej Europie policjanci mogą patrolować teren pieszo na rowerach, no ale w Polsce to Paniska: musi być fura, bo sie i tak sie jakiś emeryt sam napatoczy na czerwonym, to i normę sie wykona.
prałat2018-04-14 05:34:34
0 0
Żulje są coraz agresywniejsze, sępią pieniądze na bekę bo im się należy. Na razie mówię serdeczne "spie***laj*, ale jeden zaczął mi już wymachiwać rękami. Poszedłem sobie, bo walniesz takiego, zabijesz ścierwo, a pójdziesz siedzieć jak za człowieka. Policja i straż miejska nic z nimi nie robi, a na nękanie ludzi i żebranie są paragrafy i powinni ich co drugi dzień aresztować na 48 i byłby spokój.
....2018-04-14 07:39:19
0 0
Może tak Dąbrówką się zajmiecie? Plac zabaw, ulice po których ludzie boją się chodzić w nocy?
adam2018-04-14 12:42:23
0 0
Wczoraj!! Błonie..Pełno butelek i puszek po piwie obok pustych koszy na śmieci.Pozostałość po ognisku na środku ścieżki,pełno szkła po butelkach obok mostku przez potok.Wyżej tego mostku wywalony betonowy śmietnik na śmieci,pełno śmieci na chodniku.Tak wyglądał jeden dzień na błoniach.Czy było tam bezpiecznie?
Co?2018-04-15 06:59:00
0 0
Się czepiacie stróżów prawa Kapitana Państwo ,oni przepracowani są, tu jest praca dla szamanów społeczno-zdrowotnych ,niech zarobią na ulgę w podatkach i sowite co łaska,
Wkur**ony2018-04-16 07:48:21
0 0
Niebiescy tylko się wożą samochodzikami, bo już nie łaska wysłać takich na patrol pieszy, bo to wielcy panowie, im nie wypada przemieszczać się na nogach. Dziadostwo w tej sanockiej policji, a agresywnych gówniarzy, pijaczków, ment coraz więcej. Komendant - albo coś z tym zrób, albo spieprzaj do Leska, bo widocznie się nie nadajesz!
@ x.....s2018-04-16 17:53:28
0 0
Chory z nienawiści kretynie - lecz hemoroidy:)