REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Salon JANAS przy ul. Sienkiewicza. Podłogi do Twojego wnętrza

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu „Janas’’. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapotrzebowania klientów w dziedzinie parkieciarstwa. Jesteśmy na rynku już od 5 lat, natomiast samymi usługami montażowymi i parkieciarskimi zajmujemy się już od ponad 10 lat.

W naszym salonie firmowym w Sanoku, oferujemy możliwość zakupu desek podłogowych, tarasowych, elewacyjnych, w wielu gatunkach drewna począwszy od klasycznego dębu aż po wszelakie rodzaje drewna egzotycznego wszystko to wraz z usługą montażową. Oferowane przez nas deski są w wersji surowej, olejowanej i lakierowanej.

Pasja właściciela poprowadziła jego firmę do szybkiego rozwoju. Najpierw małej jednoosobowej, a teraz zatrudniającej z roku na rok większą grupę profesjonalnych pracowników. W swoim dorobku firma ma wiele wykonanych prac, ale przede wszystkim grupę usatysfakcjonowanych klientów

‘’Janas’’ to przede wszystkim:

CHARAKTER – myśląc o różnorodnych potrzebach naszych klientów stworzyliśmy bogatą gamę produktów z polskiego i egzotycznego drzewa. Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem – traktujemy je z należytą troską. Umożliwiamy naszym klientom indywidualny dobór wykończenia podłogi, zapewniamy dogodne terminy realizacji, staramy się realizować najbardziej wyszukane projekty.

JAKOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ, ESTETYKA – to nasz priorytet. Pomagamy w doborze materiałów drewnianych i odpowiedniej chemii do konserwacji, renowacji już gotowych parkietów. Pracujemy na sprawdzonych produktach, co daje gwarancję na uniknięcie przykrych niespodzianek. Zakres prac obejmuje prace począwszy od wylewek, montażu podłóg po konserwację i pielęgnację podłóg z drewna.

NOWOCZESNOŚĆ – dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustanie poszukujemy najlepszych gatunkowo surowców w kraju i na świecie.

W tym momencie działalność firmy opiera się na dwóch filiach, w Sanoku i Krakowie. W Sanoku firma prowadzi salon aranżacji wnętrz drewnianych do którego serdecznie Państwa zapraszamy. Salon mieści się przy ul. Sienkiewicza 7. Oferta salonu obejmuje głównie:

  • podłogi drewniane (deski i parkiety podłogowe)
  • panele oraz listwy podłogowe
  • deski tarasowe i elewacyjne (drewniane oraz kompozytowe)
  • drzwi z drewna litego, klamki do drzwi
  • schody

Oprócz wyżej wymienionych produktów salon jest zaopatrzony też w towary takie jak na przykład: lakiery i oleje do konserwacji drewna różnego gatunku czy środki pielęgnacyjne do podłóg.

Cały asortyment objęty jest fachowym doradztwem wraz z możliwością wykonania usługi montażowej zakupionego towaru.

Towar wraz z usługą montażową jest oferowany w korzystnej cenie z rabatem 15%.

Adres salonu:
Sanok, ul. Sienkiewicza 7
Tel: 13 42 60 036, 600 830 854

Zapraszamy!

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z naszych realizacji oraz naszego salonu.

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

05-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym: