REKLAMA
REKLAMA

Jechał alfą, miał 3 promile alkoholu. Grozi mu nawet 2 lata więzienia

TURZE POLE / PODKARPACIE. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 51-letni mieszkaniec Turzego Pola. Mężczyzna mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował alfą romeo. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę po godz. 20, brzozowscy policjanci zostali wezwani do Turzego Pola, gdzie według zgłoszenia, na teren jednej z posesji, przyjechał samochodem nietrzeźwy mężczyzna. Zgłaszająca wskazała funkcjonariuszom kierowcę alfy romeo, który przyjechał na jej posesję. Dodała, że gdy wysiadał z auta to miał duże problemy z utrzymaniem równowagi i wyczuwalny był od niego alkohol. Policjanci sprawdzili trzeźwość 51-letniego mieszkańca Turzego Pola. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Funkcjonariusze, w związku z uzasadnionym podejrzeniem popełniania przez niego przestępstwa, zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

303-158422

źródło: KPP Brzozów

29-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)