REKLAMA
REKLAMA

Jesteśmy starannie i dobrze przygotowani na powrót do samorządu

Konwencja wyborcza KKW SLD – Lewica Razem odbyła się w niedzielne popołudnie w sanockim „Klubie Górnika”. Rozpoczynając Konwencję, lider lewicy w powiecie powiedział „to w tym miejscu po raz ostatni 16 lat temu odbyła się nasza Konwencja. Okazała się ona początkiem wyborczego marszu do zwycięstwa w powiecie i mieście. Niech tak będzie i obecnie. Wiemy co zmienić, wiemy jak to zmienić, mamy kompetentną grupę ludzi potrafiących tego dokonać”.

Po wystąpieniach programowych odbyły się prezentację kandydatów do Sejmiku, samorządu powiatowego i miejskiego. Szczegółowy program dla miasta zaprezentował kandydat na Burmistrza miasta Robert Płaziak. Wieloletni brak lewicy w samorządzie powiatu i miasta spowodował że rządząca przez ostatnie cztery lata w mieście i powiecie Zjednoczona Prawica z koalicjantami, zdemolowały budżety tych samorządów, doprowadziły do zapaści publicznej służby zdrowia, a o ulicach dyskutowano wtedy kiedy na polecenie IPN-u zmieniano ich nazwy. Dlatego odpowiadając na prośby i apele mieszkańców ziemi sanockiej o konieczności powrotu lewicy do samorządu terytorialnego Marian Kawa powiedział: – Jesteśmy znów na to starannie i dobrze przygotowani, wracamy licząc na społeczne poparcie, na glosy ludzi mądrych i rozsądnych. Nie zostańcie w domu w dniu 21 października 2018.

materiały nadesłane

10-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)