REKLAMA
REKLAMA

Jeździł po marketach i kradł wartościowe rzeczy

Lescy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Lublina, który z podkarpackich marketów kradł wartościowe przedmioty. Policjanci odzyskali między innymi 10 butelek drogiego alkoholu i 2 wkrętarki. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

W niedzielne popołudnie, o zatrzymaniu mężczyzny podejrzewanego o kradzież, poinformował pracownik ochrony jednego z leskich marketów. Ochroniarz poinformował, że był uprzedzony przez kolegę pracującego w sklepie tej samej sieci w Ustrzykach Dolnych o złodzieju grasującym w Bieszczadach. Przeglądając sklepowy monitoring, zauważył mężczyznę odpowiadającego opisowi, który dzień wcześniej ukradł dwie 1,5 l butelki alkoholu łącznej wartości prawie 300 zł. Złodziej ponownie wrócił do sklepu w niedzielę i podczas kolejnej, identycznej próby kradzieży, został zatrzymany.

W samochodzie zatrzymanego 38-latka policjanci ujawnili kolejne przedmioty pochodzące z kradzieży: 1,5 litrowe butelki alkoholu – 10 sztuk, 2 wkrętarki, 2 pary markowego obuwia oraz skrzynkę z narzędziami, wciąż oryginalnie zapakowaną. Mężczyzna wynosił towary z wielu różnych sklepów na terenie Podkarpacia.

Mimo, że starał się, by jednorazowo wartość skradzionych towarów nie przekroczyła 500 zł, za swoje czyny, których dopuszczał się w krótkich odstępach czasu, odpowie przed sądem jak za przestępstwo.

KPP Lesko

02-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)