REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ W SANOKU: Solidarni z Rodzicami Osób Niepełnosprawnych

– Jutro o godz. 18:30 na Rynku w Sanoku zbierają się mieszkańcy którzy chcą okazać w ten sposób solidarność z protestującymi osobami niepełnosprawnymi i ich rodzicami.
Protestujący bardzo proszą nas wszystkich o wsparcie. Bardzo proszę o umieszczenie informacji na łamach esanok ponieważ akcja jest spontaniczna i wyszła zbyt późno aby ją szerzej nagłośnić a esanok.pl jest głównym źródłem informacji w Sanoku.

Poniżej treść wydarzenia a tutaj link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/379688432536223/ – informuje w przesłanym do naszej redakcji komunikacie sanoczanka Miranda Korzeniowska .

– Mamy dość obojętności rządu na los najbardziej dotkniętych przez los. Od ponad miesiąca na podłodze Sejmu koczują osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym ze swoimi opiekunami.
To ambasadorowie dziesiątek tysięcy tych, którym stan nie pozwala wyjść z domu, od urodzenia więźniów swoich ciał…

Zamiast rozmowy rząd rozpętuje wobec nich kampanię pogardy i zaszczuwania. W poniedziałek (jutro) okażmy im solidarność!

Każdego , kto chce okazać swoją solidarność z protestującymi niepełnosprawnymi PONAD PODZIAŁAMI zapraszam na Rynek w Sanoku jutro o godz. 18:30! Zróbcie swoje transparenty, weźcie kartki i stańmy ramię w ramię solidaryzując się z tymi, którzy chcą godnego życia w swojej niepełnosprawności!

Wyjdźmy na ulice swoich miast i miasteczek. DOŚĆ POGARDY! SOLIDARNI Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I ICH RODZINAMI!

SOLIDARNI2

20-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)