REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ W SANOKU: Solidarni z Rodzicami Osób Niepełnosprawnych

– Jutro o godz. 18:30 na Rynku w Sanoku zbierają się mieszkańcy którzy chcą okazać w ten sposób solidarność z protestującymi osobami niepełnosprawnymi i ich rodzicami.
Protestujący bardzo proszą nas wszystkich o wsparcie. Bardzo proszę o umieszczenie informacji na łamach esanok ponieważ akcja jest spontaniczna i wyszła zbyt późno aby ją szerzej nagłośnić a esanok.pl jest głównym źródłem informacji w Sanoku.

Poniżej treść wydarzenia a tutaj link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/379688432536223/ – informuje w przesłanym do naszej redakcji komunikacie sanoczanka Miranda Korzeniowska .

– Mamy dość obojętności rządu na los najbardziej dotkniętych przez los. Od ponad miesiąca na podłodze Sejmu koczują osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym ze swoimi opiekunami.
To ambasadorowie dziesiątek tysięcy tych, którym stan nie pozwala wyjść z domu, od urodzenia więźniów swoich ciał…

Zamiast rozmowy rząd rozpętuje wobec nich kampanię pogardy i zaszczuwania. W poniedziałek (jutro) okażmy im solidarność!

Każdego , kto chce okazać swoją solidarność z protestującymi niepełnosprawnymi PONAD PODZIAŁAMI zapraszam na Rynek w Sanoku jutro o godz. 18:30! Zróbcie swoje transparenty, weźcie kartki i stańmy ramię w ramię solidaryzując się z tymi, którzy chcą godnego życia w swojej niepełnosprawności!

Wyjdźmy na ulice swoich miast i miasteczek. DOŚĆ POGARDY! SOLIDARNI Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I ICH RODZINAMI!

SOLIDARNI2

20-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)