REKLAMA
REKLAMA

Kamil Rościński z kolejnym tytułem! Zawodnik Samuraja wygrywa prestiżowy turniej (FILM, ZDJĘCIA)

W dniach 16-17 luty zawodnik Samuraj „Trans-San” Sanok Kamil Rościński brał udział w pierwszych w historii PZKB Mistrzostwach Polski K-1 Pro-Am w Markach koło Warszawy. Był to prestiżowy turniej ze względu na jego pierwszą edycje jak również na fakt, że była to impreza na zaproszenie wiec tego zaszczytu mogli dostąpić tylko nieliczni.

Kamil w Finale pokonał zawodnika z Fightera Wrocław Mateusza Brusiło jednogłośną decyzją sędziów, choć po przebiegu pierwszej rundy można było się spodziewać zwycięstwa Kamila przed czasem jednak zawodnik z Wrocławia dotrwał do końca walki i wynik 3:0 dla Samuraja.

Jest to kolejny tytuł mistrzowski dla zawodnika Samuraj „Trans-San” Sanok i kolejny medal wychowanka trenera Artura Szychowskiego, który od stycznia 2018 r jest trenerem w Kadrze Narodowej.

Kolejny start czeka Kamila już za miesiąc w amatorskich Mistrzostwach Polski, które są eliminacjami do Mistrzostw Europy. Obok Kamila wystąpi jeszcze dwójka zdolnych juniorów, senior oraz osoby które przejdą kwalifikacje wewnątrz klubu i udowodnią swoją wole walki o najwyższe cele.

Samuraj „Trans-San Sanok” dziękuje sponsorom: Trans-San Marcin Cieślik, Agencja Knockout/Vitamin Shop Sanok Marcin Solarz, San-Glass Andrzej Skulich, Kurnik Auto Części Jerzy Kurnik, Sklep Medyczny “Nad Potokiem” Ewelina Olczyk, Prostolarka Budownictwo Mateusz Nicko, MM nieruchomości Małgorzata Mołczan, Domino Grupa Robert Kopylec, Beltor Fight oraz Panu Burmistrzowi Miasta Sanok Tadeuszowi Pióro i wice Burmistrzowi Stanisławowi Chęciowi za wsparcie oraz wszystkim osobom życzliwym i kibicom – DZIĘKUJEMY!


FILM: Polski Związek Kickboxingu / facxebook.pl

Walka Kamila Rościńskiego od 1:46:00


foto: Samuraj „Trans-San” Sanok

22-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)