REKLAMA
REKLAMA

Konkurs na 10. rocznicę powstania stowarzyszenia im. św. ks. Z. Gorazdowskiego. „Nasz patron był wszystkim dla wszystkich”

SANOK / PODKARPACIE. Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku, krąg sanocki i krąg nowosielski zapraszają do udziału w konkursie „Nasz patron był wszystkim dla wszystkich”. Konkurs organizowany jest w 10. rocznicę powstania i działalności stowarzyszenia.

STOWARZYSZENIE POMOC RODZINIE
IM. ŚW. KS. ZYGMUNTA  GORAZDOWSKIEGO W SANOKU
KRĄG  SANOCKI  I  KRĄG  NOWOSIELSKI
ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W KONKURSIE

„NASZ PATRON BYŁ WSZYSTKIM DLA WSZYSTKICH”

gorazdowKonkurs organizowany jest w 10. rocznicę powstania i działalności Stowarzyszenia Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku. Honorowy patronat nad konkursem objęły Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa Prowincja Tarnowska.

Do konkursu zapraszamy przedszkolaki z Oddziałów „O”, uczniów szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną, wychowanków i podopiecznych ośrodków opiekuńczo- wychowawczych, dorosłych mieszkańców powiatu sanockiego.

Konkurs polega na (temat do wyboru):
– rozwiązaniu quizu z wiedzy o Św. Ks. Zygmuncie Gorazdowskim, który można pobrać u organizatora konkursu,
– wykonaniu pracy plastycznej różnymi technikami (format A4), może nią być portret świętego patrona stowarzyszenia, pejzaże Lwowa i Sanoka związane z Ojcem Ubogich, itp.,
– forma literacka: wiersz lub wspomnienie o świętym ks. Zygmuncie Gorazdowskim (np. z beatyfikacji, kanonizacji czy podróży do Lwowa, lub innych miejsc związanych z tą postacią).

Termin składania wszystkich kategorii prac konkursowych upływa 30 maja br. u organizatora konkursu. W Sanoku w biurze Kręgu przy ul. Grzegorza w środy od 16-18; tel. 577155255. W Nowosielcach u Agnieszki Drozd; tel. 609225832.

Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko wykonawcy i opiekuna, adres szkoły lub placówki opiekuńczo-wychowawczej, telefon kontaktowy.

Prace plastyczne zostaną ocenione przez komisję konkursową a wśród uczestników, którzy prawidłowo rozwiążą quiz zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, połączone z rozdaniem i losowaniem nagród odbędzie się 24 czerwca br. podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Skansenie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie!

źródło: materiały nadesłane

08-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)